Nezvratný osud 2 (2003)

Dnes pozreté po rokoch. Pokračovanie, ktoré stojí za to. Príbeh pekne nadväzuje na prvý film. Smrť sa v tomto filme snaží dohnať resty prvého filmu. Máme tu znovu skvelé herecké výkony, pekne napísané charaktery postáv a celkom zaujímavé smrteľne náhody.Film môžem odporučiť každému kto má rád zaujímavé horory. Celkové hodnotenie za mňa je 90%.

Nezvratný osud 3 (2006)

Tretí film zo série, ktorý síce minimálne nadväzuje ale to ničomu neprekáža. Úmrtia sú aj tu celkom zaujímavé a stále si držia kvalitu. Herecké výkony sú stále dobré. Je tu síce pár úsekov, ktoré by som zmenil ale to je asi len môj problém.Film môžem odporučiť. Celkové hodnotenie za mňa je 85%.

Nezvratný osud (2000)

Dnes pozreté po rokoch a stále skvelý film. Videl som to toľko krát, že sa to už ani spočítať nedá. Čo k tomu dodať. Horor s dovtedy nevydaným nápadom, ktorý ani dnes sa nejako často nevidí ak vôbec  . Napadá vás niečo s podobnou tematikou? Máme tu zaujímavý nápad, príbeh, kvalitných hercov, dobrú hudbu a hlavne smrti, ktoré by sa dali považovať aj za blbé nehody.Film môžem odporučiť, každému kto má rád kvalitné horory. Celkové hodnotenie za mňa je 90%.

Čtyři bratři (2005)

Dnes pozreté po rokoch. Stále skvelý akčný kriminálnu film. Máme tu skvelé herecké obsadenie, kvalitne napísané charaktery postáv a čo je tiež dôležité každý má svoje dôvody prečo sa správa, tak ako sa správa. Tiež sa my páčia všetky myšlienky, ktoré boli v tomto filme použité. Áno každá z nich bola už niekde inde použitá ale neviem o filme, kde by boli všetky naraz. Ako čerešnička na torte je tu aj skvelá hudba.Film môžem odporučiť každému kto má rád kvalitné akčné, krimi drámy. Celkové hodnotenie za mňa je 100%.

Sunshine (2007)

Dnes pozreté po pár rokoch. Stále skvelý film. Sci-fi príbeh, ktorý sa jedného dňa stane aj keď je skôr pravdepodobnejšie, že sa zničíme sami. Máme tu skvelú atmosféru od začiatku až do konca. Máme tu napínavú atmosféru, tiež tu nechýba klaustrofóbia. Skvelé napísané charaktery postáv. Nech rozmýšľam koľko chcem, tak nevidím na tomto filme žiadnu chybu.Film môžem odporučiť každému kto má rád kvalitné sci-fi. Celkové hodnotenie za mňa je 85%.

Americký zločin (2007)

Dnešná premiéra. Kriminálna dráma, založená na skutočnom príbehu z roku 1966. Film je spracovaný ako výpoveď svedkov, priamo zo súdnej siene. Odsúdená bola Gertruda Baniszewska. Celá udalosť sa stala v štáte Indiana.Máme tu sympatické postavy, skvelých hercov, veľmi dobre napísané charaktery postáv, fajn hudbu a veľmi dobre spravenú atmosféru. Atmosféra by sa dala krájať od začiatku až do konca. Na to, že to má len 92 min sa im každú časť filmu podarilo vytiahnuť na maximum.Skvelé spracovaný príbeh, rozhodne to nemusí byť film pre každého. Film neodporúčam slabým žalúdkom. Inak môžem len odporučiť. Celkové hodnotenie za mňa je 90%.

Interview s upírem (1994)

Dnes som si to pozrel prvý krát snáď po 10 rokoch. Predlohu bohužiaľ nepoznám. Okrem hlavných hercov a pocitu, že to bolo fajn ale nič pre mňa som si nič nepamätal. Po dnešnom pozretí musím upraviť názor. Máme tu kvalitné herecké obsadenie, ktoré je vidno aj na výkonoch hercov. Zaujímavé a svojim spôsobom aj realistické zobrazenie upírov. Máme tu skvelú hudbu a atmosféru, ktorá sa dá krájať od začiatku až do konca. Toto je snáď jediný film v ktorom som videl T. Cruisea ako zápornú postavu. Máme tu z každého žánru trochu. Je tu trochu romantiky, hororu, fantasy a hlavne celý film je dráma.Film môžem odporučiť každému kto má rád upírsku tématiku. Celkové hodnotenie za mňa je 90%.

Americký gangster (2007)

Dnešná premiéra. Pozrel som si ho rovno v špecialnej verzii, ktorá má necelé 3 hod. Skvelé spracovaný príbeh, ktorý je síce odohraný už X krát ale to ničomu neprekáža, keďže tu máme skvelých hercov, hudbu, pekne prepracovanú atmosféru od začiatku až do konca.Film môžem odporučiť každému kto má rád kvalitné drámy. Celkové hodnotenie za mňa je 85%.

Klub rváčů (1999)

Dnešná premiéra. Konečne som sa odhodlal na tento film, ktorý som odkladal pekne dlho. Úprimne? Čakal som bojový film niečo na spôsob Warrior aj keď síce sú tu boje ale nie sú hlavná téma filmu. Fischer to znova dokázal a aj je tu skvelý scenár.Máme tu skvelé herecké výkony, hudbu, strih. Svojim spôsobom má film prekvapil. Čo beriem ako plus. Film môžem odporučiť každému kto má rád kvalitné drámy. Celkové hodnotenie za mňa je 80%

Paranormal Activity 4 (2012)

Štvrté pokračovanie je rozhodne najslabšia časť. Herci sú sympatický ale nič nemení na tom, že atmosféra a celý dej a samozrejme aj scenár stojí za prd. Pozrieť sa to dá ale neočakávajte žiaden zázrak. Film pokračuje po udalostiach prvého filmu. Ak chcete vedieť, čo sa dialo po prvom filme môžem odporučiť ale iný dôvod nevidím. Celkové hodnotenie za mňa je 50%.