Máš někoho doma (2021)

Podle mě si tento film těch 43% nezaslouží, zaslouží si takových 60% určitě jo. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou docela dost sympatické, hudba je docela dost dobrá, atmosféra a napětí zde musím pochválit, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. No za mě překvapení a 6/10.

Plivu na váš hrob (2010)

No za mě velmi příjemné překvapení, takhle  skvělej horor jsem viděl naposledy u Pach krve 3. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou sympatické, hudba je výborná, atmosféra tu je velmi povedená, napětí je zde dos časté, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je fakt super. Za mě 8/10.

Pach krve (2021) odpad!

Velké sklamání a velmi debilní pokračování této kultovní hororové série. Příběh je docela dobrý, postavy jsou fakt debilní a strašný, hudba je docela ok, atmosféra tu trochu je, napětí je zde jenom párkrát, lokace jsou docela zajímavé a kamera filmu ujde. Alespoň ten konec byl docela dobrý ale jinak sračka. Za mě 0,5/10.

Pach krve 6: Krvavý hotel (2014)

No pro mě to ani z daleka není nejhorší díl série Pach krve ale je to čistě nadprůměrný hororový film. Příběh je dobrej, postavy jsou docela sympatické, hudba je dobrá, atmosféra a napětí jsou zde skvělé, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je velmi povedená. No jsem zvědav na poslední 7 díl této série. No za mě 5,5/10.

Pach krve 5: Krvavý masakr (2012)

Ok není to taková hrůza ale je to čistě průměrný hororový film který má docela fajn příběh, postavy které jsou spíše nesympatické, hudbu která je docela dobrá, atmosféru které je docela dost povedená, napětí která je zde párkrát za film, lokace které jsou docela zajímavé a kameru která je fajn. A taky nesmím zapomenout na brutalitu která je docela dost brutální. Za mě 5/10.

Démon minulosti (2016)

Ok není to taková hrůza ale jako alespoň průměrný horor to není. Příběh je docela fajn, postavy jsou docela dost nesympatické, hudba ujde, atmosféra tu alespoň trochu je, napětí je zde jenom párkrát, lokace je docela zajímavá a kamera filmu je  docela povedená. Abych řekl pravdu tak bych tomuto filmu dal víc budů ale oni tam museli zabít kočku! Kočku ach bože, skoro v každým hororu kde he zvíře tak to zvíře umře! Proč sakra!? Za mě 3,5/10.

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011)

Ok zatím nejhorší díl ze série Pach krve ale zas tak špatný to není. Příběh je docela dobrý, boužel žádná postava není sympatická a je spíše blbá, hudba je docela ok, atmosféra tu skoro vůbec není, což je škoda, napětí je zde jenom jednou, lokace je docela zajímavá a kamera filmu je docela dost dobrá. No za mě docela sklamání narozdíl od předchozích dílů. Za mě 5/10.

Pach krve 3 (2009)

No za mě zatím nejlepší díl série Pach krve. Tenhle díl má velmi dobrý příběh, hodně dobré a sympatické postavy, skvělou hudba, velmi skvělou atmosféru a napětí, docela dost brutální vraždy, zajímavé lokace a dobrou kamerou. No taky se musím zmínit o konci filmu který byl napínavý a když to konečně vypadalo že náš vrah zemře tak de tak nestalo. No za mě 7,5/10 a hodně se těším na 4,5,6 a 7 díl této série.

Pach krve 2: Cesta nikam (2007)

Pro mě je to sice o trochu horší než první díl ale zas to je velmi dobré pokračování které má nějaké to kouzlo. Příběh je velmi dobrý, postavy jsou  mnohem lepší než v prvním díle, hudba tu je fakt výborná, atmosféra tu je docela dost dobrá a hustá, napětí je zde párkrát za film, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je výborná. No za mě kvalitní pokračování ale jednička se mi stále líbí víc kvůli tomu perfektnímu příběhu a velmi brutálními vraždami. Za mě 6/10.

Krotitelé duchů: Odkaz (2021)

Abych řekl pravdu tak jsem ty předchozí díly této série Krotitelé duchů neviděl, tohle je první díl který jsem z této série viděl a čekal jsem velmi dobrý film když to má 70% ale stal se přesný opak. Příběh je docela dost dobrý, postavy jsou až na ty 3 krotitelé duchů na konci docela špatné a nesympatické, hudba je tu docela výborná, atmosféry tu trochu je, napětí je zde asi jenom 2-3, lokace jsou zajímavé a kamera filmu je docela dost dobrá. No za mě 4,5/10. Prostě musím pochválit ten konec.