Paterson (2016)

Voňavé hovínko, protože pocitově mě dost minulo.

Noční zvířata (2016)

Nepříjemně vysoký počet otazníků kompenzuje Ford vysmíváním se modernímu umění. Jinak varovat ostatní herce kdykoli se vedle vás na place objeví Shannon. Krade si totiž filmy pro sebe a z ostatních dělá ochotníky. (Silné medy)

La La Land (2016)

Hned jak se ubralo na muzikálních vložkách (od podzimu), tak mě to zcela pohltilo. To ale asi není pochvala pro ehm...muzikál.

Místo u moře (2016)

Film hajzl, kterej ukázal, jak moc jsem malichernej.

Collateral Beauty: Druhá šance (2016)

Asi jako Porsche, se kterým budete jezdit 50 po dálnici. Z filmu s velkým potenciálem vznikla šablonovitá, utlumená hra na jistotu s parchantskýma hlavníma postavama.

Jason Bourne (2016)

Díl tak nějak z povinnosti vůči divákům...ale pořád je to Grýngráz.

Šofér (2014)

Vím, že mě to bavilo. Ale vykouřilo se mi to z hlavy tak, až jsem musel nad galerií přemýšlet, jestli jsem to vůbec viděl.

Teorie tygra (2016)

Nebylo to dost krejzy na to, abych to nebral vážně. A jak jsem to bral vážně, tak jsem si jen celou dobu říkal: “To snad nemůžou myslet vážně.“

Captain America: Občanská válka (2016)

Šíleně dlouhý a ukecaný. Nebo je zábava sledovat kámoše jak se dvě hodiny rvou, prokládají to hláškama a tváří se u toho osudově, když stejně všichni víme, jak to dopadne/nedopadne?

Nymfomanka, část II. (2013)

Pokud si režisér myslí, že se nechám nudit, ubíjet a otravovat jen proto, že mě to pak přizná jako záměr, tak to se plete. Triere, do téhle čtyřhodinové pasti ses tentokrát chytil sám.