Kancl (2014) (seriál)

Kdo tady co píše o napodobení originálu asi originál neviděl. Tohle je totální kopírka.

Noční jízda (2013)

V souvislosti s Hardym se hodí staré otřepané: One man in one car for one and a half hour SHOW.

Oldboy (2013)

Je to přímočařejší, jednoznačnější celkově zjednodušené. Nevidět originál asi bych to hodnotil líp.

Robot-monstrum (1953) odpad!

Trapasit tady s 5* hodnocením umí každej lojza. Ten film si odpad zaslouží, touží po něm od začátku do konce. Tucker není genius, protože málokdo si to pustí víckrát než jednou, ale zábava je to teda pekelná. Navíc si člověk uvědomí, co je práce na filmu, kvalitním filmu. P.S.: Záměrně vybráno jako jubilejní tisící hodnocení.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Nevím, jestli je v pořádku cítit se trapně při každé větě, ať už drsné nebo směšné (ani jedno nefunguje), protože jinak tam ani nikdo nemluví. P.S.: Ze Švarcíka už je vopravdu dědula.

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Čeho je moc, toho je příliš. Kdyby z toho vypadlo 30 min. záběrů na vybuchující digitální koráby, možná by to byla dobrá zábava. Hodně slabé 3*

Úsvit planety opic (2014)

Rozhodně tam nebudu nic švihat. Dobrej akční průměr, ale některý části mi teda dost lezly krkem. Asi mám raději lidi než opice, jsem pro to špatnej? (a vy pan perfektní?)

Grandhotel Budapešť (2014)

Chvíli jsem si říkal, jestli úplně nepropadnu, ale nakonec jen hodně silné čtyři. Všechny ty postavičky jsou boží. Doporučil bych i husokachně, ale to je moc velkej umachrovanec Andersonskej.

Ledová archa (2013)

Čert vem ty prasečácký efekty, ty dnes umí s plnou kešení každej trouba. Pálím plnou za originální a svěží vítr.

Andělská tvář (2001)

Jiří Pomeje předvádí hereckou a vlastně i producentskou extratřídu. Z mnoha replik proneseným jeho nezapomenutelnou dikcí vyberu např.: "Vítejte na zámku, má paní!"