Vzhůru do oblak (2009)

Možná rozmazlen jejich předchozími skvosty tentokrát neunešen, zato nadstandartně pobaven!

Ajťáci (2006) (seriál)

Ne, zatím jsem nenarazil na díl, který by nebyl výbornej.

Hanebný pancharti (2009)

Nic mě nemrzí víc, než kazit průměr zrovna Tarantinovi, ale když mě se PF,Gauneři i Kill Bill líbili víc. Na všechny tyhle filmy bych vystál řadu do kina ještě jednou(a že jsem až na výjimku vystál), na tohle počkám s druhým shlédnutím společně s DVD přehrávačem.

Smrtonosná zbraň 4 (1998)

S bravůrou Donner drží laťku vysoko po celou serii přesto, že to jede furt na tom stejným schématu. Klidně bych snesl i 5ku, ale pouze s Donnerem, hlavně žádnej Wiseman apod.

Marley a já (2008)

Marley a já je důkazem toho, že se dá natočit zábavná komedii i bez toho, aby se z postav dělali karikatury (snad až na Kathleen Turner - to byla maska nebo špatná dieta? ). Příjemně se na to kouká. Závěrečná 15minutovka je pak opravdovým náporem na city pejskařů a tedy i na moje, takže další promítání si hodně rozmyslím.

Terminator Salvation (2009)

Vrchlem tohoto filmu(možná i roku) byl ten terminátor s šátkem. Nebýt dějové linky Markuse Wrighta, nemělo by cenu film absolvovat. Slabé 3 ze soucitu. Fanouškům původních Terminátorů doporučuju připravit se opravdu a jenom na popkorn.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Jestli je tohle Smrtonostná past nového tisícileti, tak mě pusťte zpět do ´89týho...

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Touto větou asi leckoho překvapím, ale zcela to splnilo mé očekávání. P.S: Hugo "megatron" Weaving for oscar! :)

Góóól! III. (2009) odpad!

ABSOLUTNÍ HLOUPOST! Už jednička byla slušně trapná, co se týče montáže fotbalových zápasů, ale měla drive a sympatickýho hlavního hrdinu, kterýho doplňovali vesměs slušní herci a sem tam se mihla LIVE i nějaká fotbalová hvězda (Shearer, Zizou,Becks). Dvojka byla reklama na Real Madrid. Ale co je tohle??? Telenovela (lepší označení si za ty dialogy nezaslouží) s mizernýma(krom Kuna) nesympatickýma hercama patřící do videopůjčovny na tu nejzaprášenější poličku. Dodatek: zdvižený palec pro Annu Friel za to, že se téhle frašky neúčastnila. zdvižený prostředník pro Kuna Beckera z opačného důvodu.

Apokalypsa (2006)

Snad poprvé se mi stalo, že jsem film vypnul dřív než skončil a já měl přitom dost času ho dokoukat a ani unavenej sem nebyl, snad jen z jeho sledování. Nechápu, nekomentuju.