REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Všechny ty řeči "Leonardo pro oskara udělá všechno" "Iñárritu onanuje" apod. jsem hodil za hlavu. Věřím, že se to bude líbit mým dětem a vnoučatům, kteří nebudou řešit tyhle předsudky a užijí si to. Třeba jako já kdysi Tanec s vlky nebo Posledního Mohykána.

Spotlight (2015)

Strhující. S každou novou informací se okamžitě pracuje a posunuje děj pořád dopředu. Ruffalo je úžasnej. Silné 4*

Podnikavá Joy (2015)

Joy je žena, co zvládá vše. Chodí do práce, stará se o děti, rodiče i ex-manžela. A k tomu kutí. A když je potřeba, tak umí být tvrdá jak žula. Začátek byl jako něco od Wese Andersona. Všechny postavy měly lehký nádech karikatury, ale tak akorát, aby to nerušilo. Jenže pak se to celý dostane do zajetech "Ouraslovskej" kolejí a je to furt dokola to stejný. Nudil jsem se.

Marťan (2015)

Kdybych se nebál nařčení z homosexuality, tak bych napsal něco o Damonovi.

Ronaldo (2015)

Chybí tomu hloubka, přebývá minimálně 40 minut stopáže. Ronaldo akorát dokázal, že je paňác ve své zlaté kleci, co se obklopuje dalšíma paňácama.

Špión (2015)

Přepálená stopáž tomu bere sílu, ale jinak to není taková hrůza, jak jsem si myslel.

Rychle a zběsile 7 (2015)

Jaký pocit ve vás vyvolá, když si The Rock napnutím bicepsu rozbije sádru, aby mohl zpět do akce? A takovej je celej film. Neskutečná akční výplachovka říznutá mexickou telenovelou. BéTéWéčko: Celá akce na Kavkazu je parádní pošušňáníčko.

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Není to pro mě jen Cáklej Max pro 21. století, je to filmový úkaz 21. století. Moc se modlím, aby to vydělalo balík a pustilo tak do kin své následovníky (nejen pokračování Maxe). 21-05-15 celosvětově 121 mil. dolcků, což je pořád málo (budu průběžně sledovat).

Kingsman: Tajná služba (2014)

Proč tomu nedám plnou palbu jako minulým dvěma Vaughnům? Kick Ass i Yksmeni cílili na určitého diváka, ale Kingsman chce všechny. Chce milovníky starých špionážních filmů i MTV puberťáky a ten mix mi občas nešel dohromady. Ale Vaughn si za to může sám, nemá rozmazlovat.

Sedm (1995)

S každým dalším shlédnutím lepší a lepší.