Kick-Ass (2010)

Nářez, třeba scéna, kdy Mindy zachraňuje oba uvězněné je geniální.

Alenka v říši divů (2010)

Naprosto ne-Burtonovská, digitální slátanina. A co měla být proboha "očivypichujícímyš" (místo plha) nebo ti dva tlustí blbové?!

Podvod (2008)

Úplně plytký děj a debilitu filmu nenahrazují ani oblíbení herci.

Souboj Titánů (2010)

Po všech těch nenávistných komentářích jsem se trochu obával. Ale zbytečně, dostalo se mi nefalšovného blockbusteru, přesně jak jsem očekával. Snad si nikdo nemyslel, že by povstala z mrtvých skoro třicet let stará legenda, to v dnešní době ani nejde. Ano nový "Souboj" je povrchní, rychle odsýpa, ale taky je zábavný, a o zábavu tu jde až v první řadě. Je to jeden z filmů, který je hrubě podhodnocený, 55% je prostě málo. Není to kdovíjaké dílo, ale prostě zábava. Přiřadil bych ho například k novému "Princi z Persie". Dávám 4*, je to sice hodně, ale berte to trochu jako protest, proti celkovému nízkému hodnocení.

Frekvence (2000)

Nakonec to nebylo vůbec tak špatné jak jsem (nehledě na hodnocení) po začátku filmu čekal. Caviezel sice pravda nějak extra hereckého umu nepobral, ale aspoň je sympaťák, začínám ho mít čím dál tím raďeji. Quaid podal svůj herecký standart. Film je tak přesně na hranici 3/4*. Tři jsou až příliš málo, 4 zase příliš. Ale proč se nepřiklonit k tomu vyššímu hodnocení, film si to za nápad a atmosféru zaslouží více.

Millerova křižovatka (1990)

Dokonalá atmosféra, skvělý Byrne a takový Coenovský černý humor.

Solomon Kane (2009)

Vůbec né takové béčko jak jsem očekával. Parádní žánrovka s charismatickým Purefoyem v hlavní roli, který se s nikým moc nemaže.

František je děvkař (2008)

Bylo to tak trošku debilní a nudný. Těhle rádoby vtipných komedií je v poslední době jak hub po dešti.

Donnie Darko (2001)

Amazing! Takhle dobrou atmosféru jsem u filmu už dlouho nezažil. Byl jsem napjatej až do konce.