Buly (1992) (pořad)

I když hokeji nějak zvlášť neholduju, tak mi Buly přijde jako taková nezbytnost v programu České televize. Sem tam se na nějakou tu extraligu kouknu.

Goalissimo (2007) (pořad)

Parádní způsob zabití času.

Mentalista (2008) (seriál)

Jen opravdu těsně 3* (jinak by to byly 2).

Iron Man (2008)

Takhle si představuju popcornovou zábavu! Ne žádní Transformers 2 nebo něco podobnýho. Downey Jr. je sázka na jistotu a Gwyneth Paltrow je sladká. Navíc Jeff Bridges je překvapivě dobrej záporák. Nenáročná celovečerní jízda, jak se sluší a patří.

Na hraně temnoty (2010)

Solidní Melův "comeback" a vyšetřovací drama, tak jak to mám rád :).

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Až přílišná nevyváženost dílů a vtipů v nich obsažených, tzn., že na jeden opravdu povedený vtip připadají tak tři nepříliš vydařené.

Univerzální voják III: Znovuzrození (2009)

Pěkně, efektně natočené bojové scény (a že jich je) Přišlo mi že ty rvačky byly takový živelný, a dokonce vypadaly povětšinou i reálně (oproti předchozím US :)) Třeba scéna, kdy Van Damme prochází domem (bez střihu) a vyvražďuje nepřátele je výborná. Celkově se mi líbila ta ponurá atmosféra a použité filtry. Navíc jsem se nenudil a ta hodina a půl uběhla jako voda. Jen pár "drobností" bych vypíchl jako zápory...1. Van Damme se objeví na scéně řekne pár (vskutnu ne dlouhých a složitých scén) pobije všechny záporáky a zmizí...kam? proč? To už vysvětleno není (že by další pokračování? :))...2. Začátek je nepoměrně delší než konec, tzn., že všechno likvidování se odehraje během 15 minut a konec...3. Dolph tam má ještě menší roli než Jean - Claude :). Každopádně US: Regeneration mile překvapilo a těším se na další "Van Dammovo zmrtvýchvstání". :) Btw dokonce jsem uvažoval i o 4*, ale nakonec jsem zůstal při zemi, třeba se to změní, uvidíme.

Případy detektiva Murdocha (2008) (seriál)

Já nevím, viděl jsem zatím první díl a přijde mi to jako špatně natočená slátanina. Navíc jedinej, kdo tam snad aspoň trochu umí hrát je detektiv Murdoch. :)

L. A. - Přísně tajné (1997)

Víte co mají společné L.A. - Přísně tajné, Angelheart a Seven? ATMOSFÉRU! A taky jsou to všechno geniální filmy. :)