Godzilla Minus One (2023)

NESKUTECNOST…takhle jsem si neuzil nic hrozne dlouho…takhle ma vypadat monster film..ta godzila je brutalni !!!

Zatracená krvavá láska (2024)

Holky zacvicili..ty vole ale jak.. strasne rad bych dal 4* hvezdu, ale nejde to - na to je to moc silene a mimozni.. ja chapu, ze holky to nemaj snadne, ale bez tech jejich “psycho” stavu by to byla jinak kvalitni vec se skvelyma twistama a pribehem..ten scifi konec to cely uplne rozbil.. 🙁 ale jinak kvalita 🤌 kdo ma rad cvicbu at si hvezdu prida 🫴

Reacher - Season 2 (2023) (série)

Slabsi jak 1serie, kvuli pribehu - zacne se tu motat vic postav a Reacher uz neni stredem pozornosti, takze nema tolik prostoru na hlasky a bejt vtipnej, ale obcas tam je granat jako svin..skvely gagy jsou tu ale od ostatnich a je to pora fajn..tesim se na 3serii na snehovou bouri 🤌 4/5 amazon ma ted fakt asi nejlepsi series 😇

Reacher - Season 1 (2022) (série)

Plna palba, tohle sedne snad kazdymu - hrozne dobre napsana a drsna kriminalka, ktera neztraci na otackach... zkracene deadpoolovsky humor a ignorantstvi + brutalni nekompromisni gore, na detailech zalezi a davam 5/5 🤌

Fallout (2024) (seriál)

naprosta pecka tyvole!

Halo - Svatyně (2024) (epizoda)

to je zase na strel jak hovado.. zase mam chut na celou herni serii 😇

Obchodníci s bolestí (2023)

emily a evans a podvody,intriky, lzi a povrchni lidi..bylo to celkem utahany..idealni jednohubka na netflix

Přátelé z dovolené (2021)

Super komedie, kterou proste zase taha Cena 😂 ten kluk je fakt blazen.. on a bautista jsou fakt jediny kluci co prisli z WWE do filmu a delaj radost.. 🤌 blazniva dovolena 😂

Ricky Stanicky (2024)

Cena je buh, tahne to cele...pochcal jsem se

S tebou nikdy (2023)

Dobra sranda 🥳 Zpetne davam 4/5 protoze to bylo fakt top, tesim se az se na to podivam znova..na tyhle prekrasny nadlidi 😂 zatim nejvetsi komedie roku. 🫴