John Wick (2014)

doprdele jak tohle nekdo muze srovnavat s Equilibriem? snaha se prý cení ale tady mě ten nevyužitej potenciál a Kýnova nesmrtelnost spolu s převlíkáním košil a rádoby stylovostí, asi jako když si nažehlíte puky na teplácích se čtyřma pruhy, vysloveně sraly..

Převrat (2015)

Jedním slovem to asi vystihuje "nedomrdlé".. Prsvních dvacet minut o ničem, pak to ale od scény s novinama začne nabírat petihvězdičkový koule, že si říkám, co je to za super film, aby to nasledne za 50 minut Brosnan naprosto zabil odpadovým přiznáním o ekopolitické agitce v zemích 3. světa a skončilo to bez nejhnusnějšího buldoka takže nakonec za tři. Tři jako že dobrý..

Spectre (2015)

oda na zklamani aneb jak jde zadupat dva sahy pod zem nadseni fanouska z nastavene latky Casino Royale, Quantum of Solace a predevsim Skyfall presto, že je stejnej scenarista i reziser posledne jmenovaneho. Zacatek super, pak ovsem uvodni melodii zacne zpivat kdosi, komu v refrenu nerytmicky priviraly koule do sveraku a rozcarovani se letme zacne vkradat na mysl. Nasleduje scenar jak ze slabikare pro slaboducheho scenaristu a nezachrani to ani DB10 ani tenky raminka nocni kosilky. Korunu marnosti ala palec do krku nasadi teatralni a stupidni zaver s vrtulnikem na moste a nezastrelenym Waltzem, ktery diky bezduchemu scenari vlastne hral v prvnim filmu, kde me absolutne nebavil a kde jsem mu ani za mak neveril dialogy.. Vsechno spatne, aneb jak dokaze nasrat protipol situace, kdyz od filmu nic necekate a prijemne Vas prekvapi..

Ant-Man (2015)

V kině jsem od filmu dostal přesně to, co jsem od něj očekával a navrch ještě humor, kterej mě fakt bavil.. Opět naprosto subjektivní 5* v rámci jedinečnosti okamžiku. Jestli je film na 5 hvězdniček zjistím až po opětovném shlédnutí z ntb/tv doma..

Zredigováno (2007)

Kamera lže dvacet čtyřikrát za vteřinu.

Spáči (1996)

23.6.2015 ..Film jsem poprvé viděl někdy v letech 2005,2006 a už nevím proč, asi kvůli délce stopáže jsem ho ohodnotil čtyřma hvězdičkama.. Včera večer jsem si řekl, že ještě není tak pozdě na dvě a půl hodiny a podíval se na něj znovu.. A hodnotím plným počtem, ať už herci, tak samotný příběh si to zaslouží..

Vzkříšení démona (2015)

Úplná žumpa to sice není, ale ten scénář a konec to definivně odsoudil na dvě hvězdičky.. Olivia mě obsazením potěšila, ovšem jen do chvíle, kdy jsem si uvědomil, že vůbec neumí hrát a že démon s její fasádou mě nemá šanci leknout či navodit sebemenší pocit strachu, páč sem furt podvědomě čekal, odkud na scénu přijde Hugh Laurie a diagnostikuje jí katarakta lentis v posledním stádiu.

Hodinový manžel (2014)

hodnocení je subjektivně přepálený ale film mě jako českej po děsně dlouhé době sedl.. Nenáročnej chill out s (ne)prvoplánovým vtipem..

Želvy Ninja (2014)

Unavené dvě hvězdy a z toho ta jedna je za zadek Megan v záběru, kvůli kterému jsem video přetáčel dozadu.

Kite (2014)

Nikdy nepodceňuj sračku, která měla předlohu jako sračku, smrdí jako sračka a vypadá podle hodnocení ostatních jako sračka - vy narozdíl od ústředního motta filmu máte co ztratit, konkrétně hodinu a půl koukáním na tohle..