Transformers: Zánik (2014)

Je vidět, kam může stejnej režisér zajít a jak posrat to, co v obdobě uměl 1000x líp. Asi to je lepší než na jednu hvězdičku ale jsem dokonale znechucenej, co z Transformers v roce 2014 vzešlo. Jediná dobrá scena byla, když borcovi přejeli xicht vzorkem pneumatiky auta..

Tenkrát v Americe (1984)

..čtyři hodiny na jeden film je hodně, ale tady se při titulcích ptám jenom, jak to, že jsem tenhle film dodnes neviděl?

Godzilla (2014) odpad!

Asi jedinej film, kterej sem si pustil v obýváku, u kterého jsem stačil na balkóně vykouřit 4 cigarety, 2 napěchované skleněnky, sežrat litrovou vaničku čokoládové zmrzliny, na záchodě se vysrat, v kuchyni uvařit a sněst večeřu a v koupelně si po tom všem vyčistit zuby a přesto jsem bytostně přesvědčenej, že mi z filmu neuteklo nic zásadního a že kdyby tam jeli místo dabovaného srance titulky ve stylu 00:01 : "Nic se neděje" 14:39 : "Kromě bezduchého žvatlání se furt nic neděje" 44:18 : "Sice se tam něco dělo ale zábavnější je pozorovat vožralce pod okny než tohle, pořád se nic neděje" atp, byl by to důvod dát filmu alepon jednu hvězdičku. Asi jsem na tenhle film zvolil špatné drogy..

Úsvit planety opic (2014)

Sice to bylo jako když si objednám steak a dostanu žebírka (čekal sem akčňí sci-fi a dostal sem rodinné drama) ale jinak jsem byl ve výsledku spokojenej. Půl děje filmu mě sraly morální vazby mezi lidma a opicema ale když už jsem se odpoutal od scénáristických demencí v kontextu, na které drama bylo násilně naroubováno, dostalo se mě úžasných kostýmů opičáků a sympaťáka Koba s kataraktou v oku, za kterou se schovávala příslovečná jiskra..

Zátah: Vykoupení (2011)

Kdyby to mělo 20 minut, je to pecka.. Takhle tam bylo ale vic opakujicich se naprosto znicujicich uderu, ktery (narozdil ode me) fizlove ustaly a tak od prvni pulhodiny bitky spis nudily.. skoda ze nebylo vic invence, poprve ok s pytlikem bramburek ale podruhe uz radeji ne..

Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Don't be sorry. It's my fault.I should have known that if a guy like me talked to a girl like you, somebody'd end up dead.

Contracted (2013)

první polovina je dokázala zaujmout a vyděsit především přítelkyni, druhá půlka už naneštěstí sračkovatí a závěr je jak z Resident Evilu.. Škoda toho nevystupňování atmosféry, mělo to zpočátku na víc..

Hořící keř (2013) (TV film)

Některé lidské vlastnosti jsou pořád mezi námi. Stydím se, že jsem Čech.

Babovřesky (2013) odpad!

Tak dlouho sem neviděl takhle ultimátně sračkoidní ztracenejch 133 minut myho zivota jako je tahle koncentrovaná žumpa. Jediný, co mě donutilo nejít se obesit na hadici od vysavace, byly drogy, ktere jsem inhaloval pred projekci..