Kobra 11 (1996) (seriál)

Určitě nejlepší reklama Volkswagenu. Ještě že občas nabourají.

Kameňák 3 (2005) odpad!

Tak to snad ne! Nebudu sprostej, to už je zbytečný. Ale tohle už je strop. Dál to nejde. A proč to ten člověk pořád točí a mučí nás. A proč já na to koukal.

Kameňák (2003)

Co si asi myslel, že dělá? Jak si asi myslel, že to přijme kritika. Ale o to mu asi nešlo. Lidi na to jdou stejně a Nova to stejně každej rok kupuje.

50x a stále poprvé (2004)

Je to sice hrozně roztomilé, překvapivě dobře vymyšlené a hezky se na to kouká, ale stačí to vidět jen jednou a ještě se nesmíte moc soustředit.

Temný rytíř (2008)

Wow, no byla to jízda fakt, kámoši měli pravdu, že to bude mazec a navíc ten chudák Ledger je po smrti - lup tam 5 hvězd... No, tak dost ironie. Takhle se oblbnout nenechám. Temný rytíř je sice parádní akční nářez s opravdu vynikajícím Jokerem (Odpočívej v pokoji), ale 41. nejlepší film vůbec? Tak to ani omylem. Skvěle jsem se bavil, ale nic nového jsem se nedozvěděl.

U mě dobrý (2008)

Dannyho parťáci po česku. Ale o poznání hůř. Jedna hvězdička za Schmitzera a druhá za zbytek.

Sedmá pečeť (1957)

Zatím nejlepší film o Bergmana co jsem viděl. Síla z něho pryští na všechny strany a komu vadí, že se tam neběhá a nebojuje. Tohle je po všech stránkách výborný film-režie, scénář, kamera, herecké výkony. Ale nic z toho si ani nevšimnete, protože to od začátku začnete brát jako samozřejmé. Scény se smrtí jsou vynikající a fakt, že vyhrála podvodem jen umocňuje neucelený obraz o ní. A mimochodem nezdá se vám, že Antonius moc dobře věděl jak ty figury stály?

Butch Cassidy a Sundance Kid (1969)

"Co je to za lidi?" Geniální a nezapomenutelná dvojice. Pravděpodobně největší filmová chemie, která kdy mezi dvěmi mužskými heterosexuálními muži odehrála. Nemám co vytknout.