Futurama: Benderovo parádní terno (2007) (video kompilace)

Asi nejlepší Futurama celovečerní snímek, nevím z jakého důvodu, ale zkrátka se mi to líbilo nejvíc... Ne snad kvůli předvídatelnému "velkému" závěrečnému odhalení, ale tak celkově to pasovalo dle mého názoru nejvíc ze všech 4 filmů... Tak jak tak by bývalo bylo rozumnější udělat z těchto čtyř snímku 10 dílů seriálu. Pravda, autoři by nevyinkasovali těch dobrých 20 milionů, které se vždycky hodí. (70%)

Futurama: Milion a jedno chapadlo (2008) (video kompilace)

Futurama na celovečerní film zkrátka nestačí, ne v tomto tempu. Opět to je jakoby jste vzali dva díly a roztáhli je do 90 minut. Škoda, je to roztahané a dá se poznat, že to není více než epizodní záležitost. Pokud budou autoři i nadále tvořit Futurama filmy, tak by to chtělo najmout scénáristu se zkušenostmi z celovečerních snímku a ne využívat tvůrce seriálu. (60%)

Travička zelená (2008)

Vcelku vtipný a ne zas tolik ujetý (místy ke škodě) film s mojí oblíbenou dvojicí ze seriálu Freaks and Geeks (Seth Rogen a James Franco jsou zkrátka hvězdy!). Místy to bylo však takové rozmělněné, ne dějové a celkově by tomu asi neuškodilo zkrácení na svěží hodinku půl. Každopádně vcelku zábavný film pro partu mladých lidí například na nějakém večírku, místy až po hříchu málo využíval možností na klasické vtípky z trávou (například hořící farma z trávou si přímo koledovalo o příznaky "vypálenosti"). (70%)

Děcka jsou v pohodě (2010)

Film, který upoutá především svou bezprostředností a snahou o co nejvíce realistické zpracování. To vše vychází a herci ze sebe mačkají jen to nejlepší. Ale ve skutečnosti je vcelku obyčejné, možná mírně nadprůměrné drama, které není vlastně ničím zvláštní. (65%)

Futurama: Benderova hra (2008) (video kompilace)

Provázanost jednotlivých sekvencí je moc umělá a celkově to působí, především díky rozmělněnoti vtipů, jako 2 hodně protáhlé díly. (65%)

Kukačky (2008) (TV film)

Předvídatelný klišé film s příjemnou stopáží a výjimečným obsazením je zábavný, nevtíravý a veskrze pozitivní. Hláška s poslední minuty "já upeču koláčky. - já chytím rybu. - já se vožeru" je zapamatování hodná. (70%)

Pravá blondýnka 2 (2003)

Není to zdaleka tak příšerné, jak by mohlo být. (45%)

Sociální síť (2010)

Vítěz Zlatých glóbů a velký Oscarový favorit zaujme nejen fanoušky sociálních sítí, ale především milovníky filmů jako takových. Neskutečně kvalitní a realistické drama s velikým počtem vtipných momentů a především dokonalé herecké výkony - ústřední trojice Timberlake, Eisenbergh a Garfield si za tento film zaslouží jen slova chvály. Jeden z nejlepších filmů minulého roku. (85%)

Přemluv bábu (2010) odpad!

Kdyby to byla ironie... Každopádně jak Zelenka, tak Mádl tak Issová si za tenhle dementní spot zaslouží dostat přes držku. Není podstatné, jestli to propaguje levice, pravici nebo fašismus, jde o neskutečno demagogii, neslušnost a trapnost nejhlubšího kalibru. Ono vůbec, dělit něco na levici a pravici je trochu divné, a dělat to takhle extrémně tímto spotem je opravdu ubohé. (A triumfálně to přebíjí propagandu typu - Volte levici a stát zbankrotuje, Volte pravici a nebudou důchody). Tfuj pane Zelenka, tohle jste snad neměl zapotřebí. POKUD jste tento film, myslel jako ukázku idiotské kampaně celého politického spektra a jako varování před demagogií a nevraživostí mezi obyvateli zvedám hodnocení na sto procent. (0%)

Futurama: Fialový trpaslík (2009) (video kompilace)

Futuramě podle mého názoru celovečerní stopáž zkrátka nesvědčí... Je to fakt dobrý, ale pro mě to nedosahuje kvalit většiny seriálových dílů. (65%)