• Fantasy

Dannyho parťáci (2001)

Skvelý film niečo v štýle Italian Job, dosť som sa bavil, páčilo sa mi to, skvelý herci, neni o čom.

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

"POLIB MI PRDEL!" ... "SERU NA SVĚT!" vrcholné zakončenie jedej nadupanej série o Johnovy Rambovi(Sylvester Stallone), vietnamskom veteranovi, spickovo vycvičenom zabijákovi, ktorý kosí všetko odkraja.Film Nám ukázal krutú vojnu v Barme,nebral si servítku. Bez zbyročnych sentimentálnych scén, ide priamou čiarou dopredu, jednoduché a pritom neskutoťne nadupané a efektívne, ja som všetko zožral aj s navijákom. Sly, smekám toto sa ti podarilo. Navždy budeš premňa Bohom, nezabudnem na teba nikdy ani na tvoju neskutočnú formu v Rambovi III.

Rychlejší (2010)

Malo to všetko čo som chcel, konečne nejaký akčák s Dwaynom "The Rockom" Johnsonom, formu tu má slušnú a s filmom som naprosto spokojný, príbeh pomsty,bez okolkou, zbytočných slov a citov, bez strachu, "Tenhle člověk proste odmítnul zemřít". Fandil som mu! "I WILL KILL YOU ALL!"

22 výstřelů (2010)

Jean Rena som mal vždy rád a pokladám ho za pána herca. Má neskutočnú charizmu... Práve som videl dobrý film s celkom silným príbehom o pomste aneb: Prolitou krev nikdy nezmyješ...

Zlaté oko (1995)

Toto patrí medzi klasiku, videlsom ho kedysi dávno a z nostalgie musím dať plný počet. Je to dobrý film z dobrou akciou.

Vrána (1994)

"Kdysi lide veřili, že když někdo zemře, jejich duše odnese vrána do zemně mrtvych. Ovšem někdy když se přihodí neco velmi zlého a odchod doprovázi nesmírny smutek, tak duše nenajde pokojě. A tak někdy, jenom někdy ta vrána duši zavede spátky, aby mohla vše špatné napravit." Práve som videl film, ktorý hovorí najsilnejší príbeh pomsty aký som videl. Príbeh tak silný, že všetko ostatné je vedľašie a vy sa len pozeráte na obraz a užívate si ho. Alex vytvoril zrejme svoje najlepšie dielo, ktoré má neskutočné temnú - gotickú atmosféru, miestami dosť melancholický, romantický, drsný. Eric Draven nám vyrozprával silný príbeh o pomste, vytvoril neskutočne dobrú atmosféru rozprávajúcu o živote a smrti a podstatnej pomste za seba a svojú životú lásku. Len keď si spomeniem, že počas nakrúcania vyhasol život talentovaného Brandona Leeho, tak cítim veľký smútok, ktorý som cítil v úvodných minútach filmu. Veľmi smutný film ale nádherný svojim spôsobom. Možno sa stále opakujem ale mometálne som v stave, že skoro ani neviem čo píšem a neviem dokonale opísať svoje pocity z filmu, to sa musí proste vidieť.

Chceš mě, chci tě (2009)

Zaujmavé, že som túto komédiu prehliadol, až včera som si ju pozrel a musím povedať asi po sexbombe od vedľa najlepšia komédia čo som videl, dobré natočené, žiadny nápadný fekálny humor, Butler tam hláškoval o 106 a vobec to nebolo trápne ani jeden moment, Butler a Heigl to dosť sadlo musím povedať, Heigl ma prekvapuje čím ďalej viac aj Butler, ktorý je môj obľubený herec. Proste jednoducho skvelo natočená komédia, ktorá sa mi moc páčila, Butler proste valil, Wintera pekne zatienil. Miestami drsná, komická a ku konci sá rozohrala romantická nôta, premňa nemám čo vytknúť. Nechápem prečo film neni červený...

Poldové (2010)

Čakal som viac, kedže režisér Kevin Smith ale je to taký priemer, niekedy som cítil, že to nemá ani hlavu ani pätu a nakoniec sa ani nič v podsate nevyriešilo, karta prestrelená, a nakoniec dobrý pokus s vtip stou zbraňou, škoda sakra čakal som , že to bude nejaká pecka... Tri hviezdy za film, jedna hviezda za Bruca Willisa a Tracyho Morgana.

Poslední panic (2010)

Zaujívamo natočené, a vcelkom najrealistickejšia komédia čo som videl, miestam som si myslel, že sa to aj naozaj stalo. Žiadny fekálny humor,sem-tam neaký vtip, ztoho Zacka som nemohol jednoducho, v celkom dobrá koméda na oddych a aj sa zasmejete(napr. stou feministkou ztoho som ja nemohol), no a koniec dobré známy, taký priemer. ale dávam hviezdičky za v celku veľmi vierohodnú predlohu skoro reálnu.

Bourneovo ultimátum (2007)

Tak to bol ultimátum totálny, nemám moc slov ako by som tento "geniálny" film opísal slovami, film som pustil a až do konca som mal tep nad 110, okolie bolo nepodstatné, bolo mi všetko jedno čo sa deje okolo mňa, pozeral som na Bourna a s otvorenou hubou som si len hovoril, tak toto je mega brutálne našlapaný film, neskutočne dokonale natočene, žiadna zbytočná scená, žiadna pausa, akcia , akcia, akcia, a ďalšia bola lepšia ako tá predchádzajúca, na úvodnú scénu nanádraží nemám momentálne slová ako ju opísať, pretože tá scéna je neopísateľná to treba vidieť, Matt Damon sa pre túto úlohu narodil, a vyždímal z nej všetko čo s alen dalo, jednoznačne najlepší diel série! a Najelepší film tohto žánru, myslel som po zhliadnutí 96 hodín, že nato nemá nič ale som rád, že som sa mýlil, toto je neskutočná PECKA! Tak prepracovaný príbeh, do poslednej bodky všetko premyslené a každý pohyb tu má svoj účel, Jason Bourn (Matt Damon) lámal väzy, ruky odkraja, nikto proste nemá šancu, vždy minimálne o krok popredu. Keď to rozdýcham, teším sa na ďalšie zhliadnutie. Nakoniec len jedno: Zahrať si Mattovu úlohu a potom by mi bolo jedno čo somnou bude...smekám Mr. Greengrass. (škoda, že sa Matt a Julia nedali dokopi, tajne som vto dúfal).