• Fantasy

Správci osudu (2011)

Myslel som, že to bude nejaká blbosť ale niečo mi hovorilo, keď tam hrá Matt Damon tak to bude stáť za niečo a ono to fakt stálo. Pohodová, romantická oddychovka, naozaj musím povedať originálny scénar, takmer žiadne klišovité scény, ja som sa vôbec nenudil, svižné tempo, najmä koniec, páčilo sa mi to dosť, a Emily Blunt krásna, a potešil ma aj Terence Stamp, drží si formu. Hodnotenie: 90%, chýbalo mi to niečo proste ale sám neviem čo, možno viac prepacovať alebo viac odkryť niečo kolo tých správcov osudu alebo viac sa zamerať na Damona a Emily.

Police Story (1985)

Police story - jeden z Jackieho najlepších filmov! Nadupané akčné sćeny su Jackieho špelialitkou, nemáju chybu tak isto ako choreografia akčných scén, ako napísal kitano, Jackie je šialnenec, samovrah a maniak dokopy! Jeho filmy musím povedať sú jedinečné! Tak isto aj to, že nikdy nepotreboval dubléra, všetko si robí sám a je to aj vidno! Nemám žiadne výhrady, sériu Police Story považujem za zrejme najlepšiu ako som videl! Filmy, ktoré natočil v Hong-Kongu, najme tie 80,90 roky, su všetko bomby! doporučujem každému, kto chce vedieť ako má vyzerať akčný film. Hodnotenie: 100%

Police Story 2 (1988)

iba dodám, J. Chan vo vrcholnej forme a tie jeho kaskadérske kúsky na tie nemá nikto! A Jackieho jedinečné spojenie akcie a humoru nemá obdoby!

Police Story 3 (1992)

Police Story považujem za jednu z najlepších ačkných filmov čo boli natočené...a konkrétne táto časť naozaj skvelá, skvelý J.Chan, skvelá Michelle Yeoh, dobrá voľba ju obsadiť, bezchybné akčné scény, skvelá choreografia, proste akčný film ako má byť.

Městský lovec (1993)

Skvelý film, ďalší fajný Jackie Chan, skvelá akcia, ačkné scény ako vždy na jednotku, nenudil som sa ani sekundu, dobrý scénar, žiadne kliše, a ako vždy je tam solidná dávka zábavy.

Mechanik zabiják (2011)

No tak Simon West, nemá to na Con Air to je snád každému jasne, proste klasický scénar filmu tohto typu, mohol byť silnejší scenár, akčné vsuvky boli celkom dobé aj choreografia bojových scén, ten Ben Foster mi tam nesedel... Priemerný akčnách neak nenadchol ale ani nesklamal. Hodnotenie: 70% vráte 1 hviezdy za J.Stathama.

Perfektní skóre (2004)

Tak toto a mi celkom páčilo, síce bolo cítiť, že film nemá tak silný scénar, bolo tam dosť klišovitých a zbytočných scén ale dalo sa to pozerať, malo to hlavu a pätu. a 1 hviezda je za ako vždy sexy krásnu Scarlett Johansson s nekutočným sexappealom.

Chci to! (2007)

Na oddych celko dobrá komédia, síce nemá nad Sexbombu od vedľa ale zas nebolo to až tak stupídne ako napr. snovborďáci...

Tváří v tvář (1997)

Skvelý film, dosť dobrý scénar, skvelý námet, vidno, že to točil John Woo, už čo sa týka prepacovaných akčných vsuviek a tn krvavý ksicht bez kože :-) . Asi jeden z najlepších akčných filmov,čo som videl, Travolta + Cage, dobrá voľba.