• Fantasy

Pařba v Bangkoku (2011)

Trojica nesklamala, ja proste z toho Zacha Galifianakisa nemôžem!

Drive (2011)

Ja len, že videl som skvelý film, film viacerých žánrov, niekedy ten film pôsobí ako romantický doják, inokde akčnák, a zase ine thriller. A tá HUDBA, hm ... neviem ani čo k nej povedať, žiadna hudba takto namňa ešte nezapôsobila. Ryan Gosling coby je to veľký herec a tu to ukázal v plnom rozsahu. Nikdy som nevidel, že by sa dalo toľko povedať bez reči len jednoduchým pohľadom, mimikou tváre... Keď sa na Vás pozrel, všetko ste mu uverili, cítili ste tu jeho neskutočnú charizmu čo z neho vyžarovala, síce sa nikdy nedozviete, odkiaľ je, koľko má rokov, kde sa naučil robiť s autami, či má nejakú rodinu, ani jeho meno! oto tu vôbec nešlo ani o to, ako ukradli mafiánovi 1 melón dolárov a týmto činom sa začal hon na mačku a myš. Išlo tu hlavne o lásku! Zamiloval sa do jednej ženy, ktorá mala syna a muža mala vo väzení. Muž prišiel nečakane domov, takže jeho ilúzie a plány do budúcnosti stroskotali ALE nikdy ju neprestal milovať, preto kvôli nej začal robiť veci a robil ich len kvôli nej, kvôli ich bezpečnosti. Mnohí tu napísali, že nevedia prečo to robil... podľa to je tak ako som napísal, Driver bol chlap s veľkým srdcom, a chránil len to čo miloval. Scéna vo výtahu brutal, spojenie intimity medzi mužom a ženou spolu s rozkopaním hlavy na cucky to som vážne dlho nevidel! ĎAKUJEM NICOLAS! PS: Nový Tarrantino a priblíženie sa ku dokonalému Pulp Fiction? o:))

50/50 (2011)

"Nikto nechce somnou šukať, vyzerám ako Voldemort" a mnoho ďalších hlášok, ktoré Vás donútili sá zasmiať aj keď hlavne je tu prítomný smutný motiv, zákerná choroba, ktorá z Vás postupne vysáva život. Obvykle tieto filmy nepozerávam ale keď som tam videl v obsadení Setha Rogena, vravím, že to skúsim. No a neobanoval som. Videl som skvelo natočený film, žiadné zbytočné scény, scény v nemocnici evokuovali vo Vás depresiu pretože ste tam mohli vidieť len trápenie, žial, smútok všetky negatívne veci ALE tento FILM nieje o tom, že niekto dostane túto zákernú chorobu a zloží sa a nechce žiť. Práve naopak! Film je o NÁDEJI! a nič menej o priateľstve! Otom, mať kamaráta, ktorý stojí pri Vás a je Váš skutočný kamarát (viz. scéna v kúpeľni). Toto je priateľstvo.

Král Škorpion - Bitva osudu (2012)

Veľke sklamanie, ani trochu sa to nechytá na Kráľa Škorpióna od Chuck Russella s Dwaynom 'The Rockom' Johnsonom. Tie dve hviezdy sú len za Billa Zaneho.

Havaj 5-0 (2010) (seriál)

Zatiaľ si ma žiadny seriál nezískal ako tento a prečo je to tak? Seriál namňa pôsobí veľmi dobre, je to spôsobené tým, že sa osohráva v nadhernom prostredí Havaja, jeho prírody a už len to samotné vo Vás vzbudzuje pocit pohody. A teraz k samotnému seriálu. Seriál má solidné tempo, žiadne zbytočné naťahovacie scény, priama akcia, diely na seba z väčšej časti nadväzujú, dobré herecké obsadenie, mna osobne teší halvne Grace Park, Daniel Dae Kim, Scott Caan a samozrejme Alex O'Loughlin. a potešilo aj rola Williama Sadlera a Branscomda "Bobbyho Six-Killera" Richmonda. Nemám mu čo vytknúť. 100%

Esmeralda (1997) (seriál)

za Grasielu o:)) pekna

Něco na té Mary je (1998)

Mladá Cami, v celku ešte mlaďas Stiller, komédia jak sa patrí, nenájdete tu žiadny sex, len narážky, žiadny fekálny humor, zistíte, aký dobrý gel može byť ejakulát :-D a ako sa dá oživiť pes keď ho nadrogujete tabletkami na spanie :-D Naozaj som s bavil až do samého konca. toto je preste ten typ komédie aké sa točili kedysi, mladším ročníkom sa to pačit nebude, pretožé tí su zvyknutý na komédie až po American Pie(ja osobne aj tie zbožnujem) ale ja som neni ani mladý ani starý ročník :-)))

Zkažená úča (2011)

nooo, musim povedať bolo to naozaj skvelé, nečakal so, že to bude tak dobré, bavil som sa, nenudil, skvelá komédia po dlhšej dobe, Cami to naozaj svedčalo viac ako nidky predtým, má naozaj skvelú sexy postavu nato že neni ročník 1985...mnohé tieto mladšie ročníky môžu len ticho závidieť, spolu s J.Anniston si naozaj držia skvelú líniu! apôsobia tak sexy žeby ste nebovedali, že sú Cami tiahne na 40tku. Premna tento film splnil to čo mal, videol som naozaj fajnú komédiu, podla mna scenar nekulahal ale držal sa, nebolo to stupídne, nenájdete tu prakticky žiadny typický "fekálny" humor a Segel ma tiež potešil. na tej scéne v posteli "nasucho" bože z tej som nemohol, smial som sa až pouši.