• Fantasy

Jason Bourne (2016)

Jason Bourne je späť. Čo viac si fanúšik série môže priať?

Návštěvníci 3: Revoluce (2016)

Ach. Už len keď začujete na začiatku filmu "Ameno amenosto, dorime dorime" tak jednoducho každý fanúšik Návštevníkov musí dostať orgazmus. Strašne nostalgická záležitosť teda aspoň pre mňa kedže som na Návštevníkov vyrastal. V kine som sa cítil ako v siedmom nebi. Toľko radosti, nostalgie som už dlho v kine nezažil. Veľmi ma potešil (opäť) Jean Reno a Christian Clavier. Táto dvojka proste im stačí, že sú vedľa seba a o zábavu je zaručene postarané. Godfrua Udatný a Žakuj Fripuj Darebák sú späť! Hollywood by si mal zobrať príklad z toho ako má vyzerať komédia a prekvapivo sa to dá bez fekálneho humoru, holých bradaviek a nechutností. Chválim dabing čo sa týka zachovania toho správného slovníka z predchádzajúcich dielov. Okeeeeeeej???!!! AŤ ZHYNU, JESTLI USTOUPÍM!

Šéf Šanghaje (2012)

Po dlhšej dobe som si pustil niečo z HK/Čínskej tvorby a musím povedať, že ma opäť tento film svojím príbehom zničil hlavne psychicky. Film o hrdosti Číňanov, o ich lojálnosti, vernosti, bratstve, patriotizme, obrovskej odvahe vzoprieť sa tyranii Japoncov, o láske k vlasti a hlavne láske k žene. Nezáleží či stojíte alebo nestojíte proti presile. Kde je vôľa tam je sila. Záverečná bojová sekvencia odzbrojujúca a jej koniec veľmi smutný a depresívny. Obdivoval som a budem vždy obdivovať Hong Kongskú a Čínsku tvorbu pretože väčšina filmov končí takmer vždy anti-hollywoodsky. Táto skutočnosť radikálne umocňuje záverečné pocity z filmu. A vidieť v jednom filme Samma Hunga a Yun-fat Chowa no čo viac si priať. Bravó.

Captain America: Občanská válka (2016)

#TeamCap. Práve som dorazil z kina kde ma bratia Russovi preniesli do inej dimenzie pretože stvorili niečo ... proste to bolo kur... dobré! Nemám momentálne slov a idem pokračovať v rozdýchavaní. [Cinestar Ostrava]

Deadpool (2016)

Takžeee! Čo k tomuto vlastne napísať aby to bolo aspoň trocha tak epické ako bol tento výtvor z dielne "preceňovaného" Tima Millera. Nejdem tu spoilerovať ale jedným slovom "fuckinghellthiswasgood". Už od premakaných úvodných tituliek bolo každému jasné, že to bude epické. (Už dlho som nevidel tak vymakané titulky). Hĺbku príbehu tu predsa nebudeme rozoberať nato máme filmy ako Láska je kurva alebo Obvyklí podezřelí ale toto bola jednoducho jízda!. Hláškami preplnený film (pri narážke na L.N som skoro plakal od smiechu), na svoje si prídu vyznávači čierneho humoru ako aj nežné pohlavie ale my páni taktiež si myslím Emotikona tongue Morena Baccarin je pekný kus ženskej! To aj popcorn sám vyliezol von z krabice aby sa pozrel na tie jej krásne oči. Ryan Reynolds nesklamal podľa môjho názoru respektívne ma skôr prekvapil. A nevedel som sakra, že z Daria sa stane aj mutant...hm. No proste inými slovami Vám prikazujem nato ísť! Neoľutujete. Pre fanúšikov komiksov všeobecne je to nutnosť!!! Nezúčastniť sa tejto projekcie to je ako keby ste si mali predstaviť ako staré avokádo trtká ešte staršie. A vlastne ešte som neskončil. Stan Lee to doviedol do úplnej dokonalosti. Ja ho milujem. Amen.

Po čem ženy touží (2000)

Najkrajšia komédia čo som kedy videl. Helen Hunt a Mel Gibson doviedli všetko k absolútnej dokonalosti. Helen Hunt je zlatíčko. Škoda, že sa už takéto komédie dnes netočia. Je škoda, že my muži nedokážeme čítať takto ženské myšlienky bola by to zaujímavá skúsenosť. Ja by som do toho išiel! :D

Jurský svět (2015)

Veľmi ale veľmi príjemné prekvapenie. Vizuál, tempo super, žiadna prebytočná vata, sympaťák Chris Pratt a skvelé hlášky. K tomu si pripočítajme odkazy na predchádzajúce filmy a finálny fight, ktoré boli super! Úprimne som nečakal, že to bude tak dobré.