Sociální síť (2010)

Z filmu mám poměrně dost ambivalentní pocit. Na jednu stranu mne uchvátilo vidět facebook jako start up, protože je to můj okruh zájmů, na druhou stranu byl Zuckerberg vykreslen jako až moc velkej "bad guy". Celkově je to však perfektní film. Trochu mne mrzí nedotaženost celého filmu, přál bych si, aby byl aspoň o půl hodinku delší (nevěřil bych, že to někdy řeknu u dvouhodinového snímku).

Rychlí a zběsilí (2009)

Nadupaný auta a sexy holky... to na dobrej film prostě nestačí

Greek (2007) (seriál)

Z tohohle seriálu mám poměrně rozporuplné pocity. Přestože se mi líbí a sleduji ho, mně na něm něco hrozně irituje. Nejhlavnější z hlavních postav - tedy Rusty Cartwright je hroznej, ale hroznej trouba (možná mi jenom připomíná spolužáka ze základky), z těch míň hlavních postav Casey Cartwright, Rustyho sestra, docela fajn, ale veškerý to sesterský "ííí, to bude príma", "jůů, ty máš..." a tak - tyhle části mi vážně lezou na nervy. Ostatní postavy jsou poměrně normální. Poměrně vtipné je, že nejlepší herecký výkon předvádí Clark Duke, což je v podstatě nejméně hlavní postava a navíc jeho kapela Darwin Lied rocks!

Geriho hra (1997)

4 peckovní minuty - ve stejné délce jen horko těžko najdete lepší film a co víc? Od českého režiséra... fakt... nepřeháním... podívejte se na to... má to jenom 4 minuty.

RocknRolla (2008)

People ask the question... what's a RocknRolla? And I tell 'em... Klasická ritchieovka - kdo toho kluka máte rádi, budete mít rádi i rocknrollu.

Tráva (2005) (seriál)

Úchvatná Mary-Louise Parker v poměrně vtipném seriálu z menšího satelitního městečka. První série vynikající, další už trochu klesají, ale úroveň je stále velmi slušná.

Život Davida Galea (2003)

Prvoplánově super šokující konec a protože jsem odpůrcem trestu smrti tak dávám maximální hodnocení. Film má své chybky, jako velkou překombinovanost a roztahanost, ale i přesto neuděláte chybu, když se na něj podívate.

Doodlebug (1997)

77% to má. Ve třech minutách se toho moc vymyslet nedá, tak jsem čekal aspoň něco zajímavého, nicméně popis obsahu od ethose to naprosto perfektně shrnuje - takže jakože nic od toho nečekejte.

REC (2007)

Díky tomuhle hororu jsem se bál snad ještě měsíc. Viděl jsem ho třikrát. Poprvé jsem neviděl některé nesrovnalosti, díky dalším shlédnutím už jsem je viděl a to můj strašidelný zážitek trochu oslabilo, nicméně, když to přehlédnu, tak to je naprosto fantastický horor - můj nejoblíbenější - těším se na dvojku.