Cabecita (1999) (seriál) odpad!

Další z těch které jsem měl to (ne) štěstí vidět. Jeden díl myslím.

Sladká Laura (2005) (seriál) odpad!

Neříkám, že je to horší než Jihoamerické, ale Němci v ohledu Telenovel umí taky prd.

Rosalinda (1999) (seriál) odpad!

Pravda lesumire, Thalia není nejhorší. Ne, že by to ten seriál zachránilo jakýmkoliv způsobem.

Kassandra (1993) (seriál) odpad!

I Telenovely mají své dno.

Esmeralda (1997) (seriál)

Tuším že jedna z prvních a rozhodně nejklasičtější z telenovel. Je to stále kravina, ale teď už klasická.

Batman - Gothamský rytíř (2008)

Nemůžu si pomoci, ale sledování tohohle Batmana mi dělalo trochu problém. Jsem docela velký fanda superhrdinů, jak komiksů tak TV filmového zpracování, ale tohle mi nesedlo hlavně stylem - asi všichni víte proč. Japonsko a western comics dohromady nepatří.

Ptáci v trní (1983) (seriál)

Asi je to tím, že nemám rád romantiku a náboženské zmínky (v normálním životě to snad už takové extrémy nemají co dělat), ale tohle jsem nezkousl. Uznávám že jsou i horší věci (nekonečné telenovely).

Immortal (2004)

Když jsem si někdy v 2004-2005 koupil v levných knihách tři komiksy ze série Nikopol, nevěděl jsem, jak silné příběhy se mi dostaly do rukou. Možná jsou pro někoho kult, pro mě jsou však hlavně studií lidských povah, podivných psychóz a "stavů". Vyšla počítačová hra, vyšel film. Film je napůl animovaný, napůl hraný. Není to zas tak dobrá adaptace, ale blbost to také není. Cyberpunkových filmů je poskrovnu a tak jsem za každý další film ze žánru rád. Film samotný ? Průměr. To znamená animace podprůměrné, herecké výkony průměrné, režisér - autor skvělý tah.

Planeta Krull (1983)

Podstatou úspěchu (úspěch se zde = užít si film) je přijmout fakt, že toto je klišé. Jedno velké klišé od začátku až do konce. Potom je z toho slušná fantasy/pohádka. + nostalgický faktor (viděl jsem to kdyyysi dávno jako malý a pak až teď, 2010).

Gargoyles (1994) (seriál)

Stejné jako Batman Beyond, Spiderman animated, nejen ve stylu animace, ale i v tématu temného velkoměsta. Báječné hlasy (v angličtině), mimo jiné Xanatos - Frakes (Riker ze Star Treku), Demona - Sirtis (counselor Troy, také z Next Generation) a Macbeth - Rhys-Davies (Gimli z Lord of the Rings), což ale ocení jen člověk co to nezažil dabované (bylo to vůbec nadabované a vysílané tady u nás ?). Nádherně se tu také snoubí fantasy se sci-fi, čímž dostáváme "the best of both worlds). Bohužel ke konci už začli některé zápletky skřípat a scénáristům evidentně docházeli nápady. Proto jen 4.