Noc v muzeu (2006)

Tady se Ben Stiller opravdu ukázal. Senzační komedie u které jsem se slušně bavil. Dějově na koukatelné úrovni. 70%

Návrat Re-Animátora (2003)

Chvílemi vtipný a drsný horor s dostatkem vnitřností a ukousnutým penisem:-) Obsahuje napětí i surovost. 55%

Rambo: Do pekla a zpět (2008)

Rambo 4 se autenticky blíží reálnému světu. To co se objevuje v tomto snímku se děje v reálném životě. Dobře představeno násilí a bolest zajatců v táborech. Nejrealističtější pokráčování od předchozích dílů. * Rambo: Do pekla a zpět je film režírovaný podle vlastního scénáře Sylvesterem Stallonem, jenž v něm hraje hlavní roli. Snímek je považován za nejkrvavější v celé sérii, celkově ve filmu zemře 236 lidí. Sám Rambo zabije 83 záporných postav, které mají na svědomí 113 mrtvých. Děj filmu se odehrává na území Karenského státu v Barmě, kde vládnoucí vojenská junta provádí genocidu místních obyvatel. 100%

Total Recall (1990)

Jeden z mnoha nejpovedenějších Arnoldových filmů. Skvělé akční Sci-Fi s plnohodnotným dějem a perfektními speciálními efekty. 90%

Konec světa (1999)

Další pěkný Arnoldův film. Hororovější příběh je napínavý a Gabriel Byrne se ukázal jako pěkně neústupný satan který si šel tvrdě za svým. 60%

Protiúder (2002)

Jde o slabší kousek v Arnoldově fimové éře. Děj klasický. Akce nadprůměrná. Efekty ucházející. Celkově nadprůměrný akční film. 55%

Predátor (1987)

Na to že nemám v oblibě vojenské filmy, tento mě hodně zaujal a líbi se mi. Má hlavu a patu. Arnie svou roli zahrál skvěle. Využil chytrosti a rozumu při likvidaci predátora. To se mi líbi. A ne jak už to bývá zvykem u takovýchto filmů, že lidský jedinec využije síly a vlastnoručně takového nepřítele umláti pěstí:-). Jednoduše řečeno ''nesmrtelný film,,. ZAJÍMAVOSTI: Film dal vzniknout dnes známé fiktivní postavě predátora, která se následně začala objevovat v komiksech, knihách, ale hlavně filmech Predátor 2, Vetřelec vs. Predátor a Vetřelci vs. Predátor 2. * Dílo bylo zfilmováno v Mexiku ve městě Puerto Vallarta. Záběry džungle byly natočeny poblíž archeologického naleziště Palenque taktéž v Mexiku. * Tvůrci disponovali rozpočtem 18.000.000 $, avšak film celosvětově vydělal 98 267 558 $. * Kromě filmu existuje také stejnojmenná knížka, která děj ale trochu více rozvíjí. Na jejím konci major Dutch přežívá sebedestrukční výbuch predátora a je následně hospitalizován v nemocnici s diagnózou nemoc z ozáření. Odtamtud uteče a následně o něm již nikdo nemá další zprávy. * Původně měl postavu predátora ztvárnit herec Jean-Claude van Damme, tomu neseděl kostým jelikož je menšího vzrůstu a po boku Arnolda by nebudil patřičný respekt, tak je k vidění ve filmu pouze v krátké sekvenci na začátku filmu, kde vystupuje z vrtulníku. 100%

Komando (1985)

Vedle Predátora další pěkný film od Arnieho. Děj se záchranou své dcery je v jádru ucházející. Akce na ostrově není Arniemu cizí. Z nostalgie. 90%

Resident Evil (2002)

Film mohl být lepší, jelikož má na víc. Akčně hodně pokulhává, efektivně povedené ale tváří se hodně podprůměrně. Bylo zde zbytečně moc nudných mezer. 50%

Resident Evil: Apokalypsa (2004)

Tak toto už je opravdu plnohodnotně postavený film na vlastních nohou než úvodní díl. Tady se pustil plně do akce, napětí a efektních vizuálních požitků. Plnokrevný akční horor. 100%