Resident Evil: Zánik (2007)

Tady snad jen komentář vystihuje sám název filmu. Zde už film opět polevil na akčnosti a divokosti a tváři se jen jako horor nabitý efekty bez jakéhosi ducha v jádru. 60%

Ultraviolet (2006)

Akce a efekty pomalinku hraničí s Matrixem. Úžasná podívaná pro fanoušky Sci-Fi. 95%

Úsvit mrtvých (2004)

Dokonalý remake. Napínavý. Zajímavý. Koukatelný. Skvělé masky. Jen ti zombíci by nemusely tak rychle běhat jako by byli ''živý'':-) 80%

Den mrtvých (1985)

Naprostá klasika od guru hororů George A. Romera. Děj v pořádku, ale zbytečně dlouhý začátek a dialogy. Ten vynahradí klasický útok zombí. 60%

Hellboy (2004)

Vynikající zpracování komiksu. Jeden z mála. Hodně akční, efektně dokonalý a dějově perfektní. 95%

Divoké vlny (2007)

Naprosto chytlavý animák. Dějově kvalitní. Humoru je zde dostatek. Pojďme si zasurfovat na vlně zábavy. 80%

Terminátor (1984)

Klasika tohoto žánru. Na svou dobu dokonale natočený akční film. Takovýchto filmů by klidně mohlo být víc. Arnie jako padouch s ocelovou kostrou, dobrý nápad. Děj i akce na úrovni. Původně malý a levný snímek je dnes považován za jeden z nejvýznamnějších filmů osmdesátých let a za legendu mezi sci-fi. V dech beroucí napínavé akční podívané ztvárnil hlavní roli terminátora Arnold Schwarzenegger. Tento kultovní snímek proslavil režiséra Jamese Camerona. 80%

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Na předchozí díly opravdu nemá. Hrozně jsem se těšil a byl jsem trochu zklamaný. Po zběsilosti druhého dílu jsem marně v tomto filmu tápal. Tento díl trochu ubral na obrátkách. Terminátor je terminátor a Arnold dal těmto robotům duši. 80%

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Na svou dobu nejlepší film i efekty. Akce střídá akci a napětí je cítit ze všech stran. I trocha humoru. Arnie v nejlepší formě. Zajímavá vize budoucnosti. Na tento film mohu koukat pořád dokola a nikdy mne neomrzí. Málo který se dnes tomuto vyrovná. 100%

Ghost Rider (2007)

Dobrá akční podívaná plná efektů. Ghost Rider nemá naprosto chybu. Úžasný film. Velmi zajímavý a napínavý. Na dnešní dobu něco zábavného. Konečně :-D Pěkná mašina a Eva Mendes. 85%