Doba ledová 2: Obleva (2006)

Opět známá veverka, která neůprosně shání potravu. O něco lepší hlášky a humor než v prvním díle, ale jako celek se mu nevyrovná. Stojí to za to. 90%

Doba ledová (2002)

Musím přiznat že mě tento animák dostal. Dějově i co se týče humoru. Takové hlášky jaké se objeví v tomto filmu nemají obdoby. 95%

Den poté (2004)

Jelikož nejsem přímo milovníkem takovýchto filmů, musím přiznat že mě tento film zaujal. Dějově má svou úroveň a efekty jsou decentní. Naprostá jednička ve svém žánru. 60%

Blade: Trinity (2004)

Kvalit druhého dílu nedosahuje, i přesto je to koukatelný upírský film. O akci zde není nouze. Vizuálně už není tak plnokrevný. Avšak něco v sobě přeci jen má. 60%

Blade 2 (2002)

Film nabitý akcí. Svůj děj odsypává jedna báseň. Režie a střih ucházející. Efekty super. Masky solidní. Skvělý film. 100%

Blade (1998)

Tento film jde zlatou střední cestou. Oplývá kvalitní akcí, přiměřenými efekty ale také absencí jakési dravosti a surovosti. Hudba je skvělá. Je to taková klasika z celé trilogie. Naprosto skvělý film s naprosto dokonalým dějem. 65%

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Slabši než jednička. Děj se odehrává neustále v temném prostředí za tmy. Trochu nepřehledné postavy. Přežít se to dá i po vizuální stránce. 60%

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Dobrá akce v boji dvou nejznámějších filmových monster. Slušná kombinace nepřátel a efektních soubojů. 80%

Někdo to rád blond (2004)

Shawn Wayans a Marlon Wayans jsou šílení. To co vyvádějí v tomto filmu mi nebere mozek. Černoši co musí napodobit bílé blonďaté ženské? Tak šílená a vtipná komedie, která se jen tak nevidí. Blázinec jak má být:-) 80%

Pidihajzlík (2006)

Opravdu dobrá, šílená a hustá komedie u které jsem chcal smíchy. Skvělej "prcek" Marlon:-) i jeho brácha Shawn Wayansovi. Takovýchto filmů může být klidně víc. 90%