Reklama

Reklama

Série(2) / Epizody(26)

Obsahy(1)

Černošská rodina řeší každodenní problémy, buduje si šťastný domov a touží po lepším životě. Komediální seriál z dělnického prostředí americké Indiany. (Netflix)

Recenze (2)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

standardní sitcom,který je občas celkem vtipný a občas klasicky nepochopitelný (pro Evropana),protože se tu hrotí prkotiny a v rámci zvýšení "zábavnosti" se skoro všichni chovají jako afektovaní idioti.Pořád je to každopádně lepší než podobně laděná nedávná křeč s Jamie Foxxem.Na druhou sérii se klidně mrknu...60% druhá řada (nebo její první polovina) pokračuje tam kde první skončila, ale celé je to mnohem ukřičenější, všichni se chovají ještě hůř než v jedničce a vztahy tu dosahují vysokého levelu toxicity. Postava Wandy Sykes, která byla na hraně snesitelnosti už předtím je teď daleko za ní, ale to platí u většiny postav. a co je hlavní, vtipné to není už prakticky vůbec...30% ()

zdepapepa 

všechny recenze uživatele

Proč koukat na tuto toxickou rodinu, kde to přes přetvářku klasického rodinného sitcomu občas vypadá na pořádné drama a kde některé hádky rozhodně nevypadají tak, že by se měly snadno vyřešit? Moc důvodů není, Wanda Sykes se svojí superschopností jménem "vytvořila jsem to a produkovala jsem to" hraje osobu, na kterou nikdo nemůže a klasický manželský pairing jak z časů sitcomového pravěku. Zbývají tak pouze dva plusy v podobě neobvyklé složení rodiny, které s tou klasickou atomovou rodinou "jak z reklamy" nemá příliš společného a v podobě hlášek v rámci vzájemného verbálního dissování Wandy Sykes a Mika Eppse. ()

Reklama

Galerie (224)

Reklama

Reklama