poster

Tai ji quan

 • Hong Kong

  太極拳

 • anglický

  Tai Chi Master 2

 • anglický

  Tai Chi II

 • Velká Británie

  Tai Chi Boxer

Akční / Komedie

Hong Kong, 1996, 92 min

Scénář:

Yeung-Ping Sze
 • Tamten
  ****

  Jeden z mála čínských "kung-fu" filmů, kde děj není je strašlivá výplň mezi zajímavými souboji, ale kde se i u děje člověk baví. Samozřejmě je třeba brát vše trochu z nadhledem, ale párkrát jsem se u toho i pořádně zasmál. A k tomu samozřejmě souboje, které až na občasné přílišné "zalanování" jsou velmi kvalitní.(17.12.2009)

 • TomikZlesa
  *****

  Neuvěřitelně zábavný film, akční scény si sice vypomáhají špagáty, ale vše je uděláno tak, že to působí efektně ( i když občas sem měl pocit že nějaký ten provaz byl vidět ) Ohromné množství skvělých bojovníků v jednom filmu a každý dostal svůj prostor. Mlaďoučky Jacky dokazuje, že skutečně umí. Tenhle film nebudu mít problém pustit si s klidem znova, at uz kvůli skvělé akci, nebo skvělé zabavě. Samozřejmě nychybělo spousta úderů a kopů kdy se rozkopává beton, dřevo atd...prostě tak jak to umí jen asiati. Skvělý film.(18.11.2009)

 • Cvalek
  ****

  Woo- Ping Yuen to prostě umí. Výborné provedení až na některé scény bez kterých by se film myslím mohl i klidně obejít. Film obsahuje docela výborné bojové scény a trochu i docela dobré srandy. Děj je celkem pozoruhodný ale i tak se mi pár věcí nelíbilo například některé scény které zrovna nebyly provedené dle mého gusta ale co naplat, krom toho je to skvělá podívaná na kterou se vyplatí mrknout.(10.11.2018)

 • Flipnic
  ****

  Na začátku sledování filmu jsem moc nadšený nebyl. Trapný hongkongský humor, až příliš mladičký Jackie Wu, ohraná dějová písnička ... Jenže jak to u těchto filmů bývá, většinou se skládají ze tří částí, kdy ta druhá už mne plně pohltila a závěrečná třetina bylo již klasické "martial arts peklo" na které jsme zvyklí zejména z filmů Jeta Liho... Navíc film má výborné kostýmy, prostředí, všechno je naprosto vypiplané. A dráty nejsou zas tak hrozné, je zde mnohem více perfektních klasických kung fu soubojů "na zemi", než létacích eskapád, ale i těch si užijete až až. Prostě pohodová martial arts oddechovka, kde mi Jackie Wu vlastně poprvé dokázal, jak velký a široký talent má ...(9.8.2009)

 • tombac
  *****

  Wu Jingovi jde odklon od chladnokrevných zabijáků a dobráckých prosťáčků do komediální polohy hodně k duhu, a kde mu chybí charisma Jeta a Jackieho, nahrazuje ho decentně vytlemeným šaškováním, které do rámce filmu sedne jako flus do brčálníku. Ten kluk prostě uměl už téměř deset let před SPL a ani Woo Pingovy dráty a výtečná a náročná choreografie mu nedělaly problém. U Tai Chi Boxera jsem se skvěle bavil a nevadil mi pocit, že vlastně sleduji podařený kompilát prvků z Jetovy Once Upon série a Jackieho Drunken Masterů. 9/10(4.3.2008)

 • Jacky Wu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace