Ohrožený druh

Bohatá americká rodina se vydala na snovou dovolenou do Keni, aby utužila vztahy. Jejich dechberoucí safari se ale změní v boj o život, když jejich dodávku převrátí nosorožec. Ocitají se tak v divočině na vlastní pěst a na konci potravinového řetězce... (TV Prima)

Matt2626

6 dospelých ľudí nedokáže "preklopiť" prevrátené auto späť na kolesá? V popise filmu chýbalo označenie sci-fi. A tie katastrofálne animácie divokých zvierat sa na daný rok vydania tiež len tak nevidia.  Hviezdička za sympatickú Rebeccu. ()

Dr.Gogo

Líbil se mi film Kořist (2007), který dávali před léty na TV. Tento mi ho dost připomínal, jak příběhem (rodiny si vyjedou na Safari, rozbije se jim tam auto a začnou je tam šikanovat zvířátka), tak debilitou jednání hlavních herců, že máte kolikrát chuť proskočit obrazovkou a zabít je tam sám. A to je právě ta chyba, že si člověk musí uvědomit, že jsou to nízkorozpočtová béčka a nebrat to moc vážně, je to sice taková nenáročná blbinka ale takové nízké hodnocení si to nezaslouží už jenom kvůli té krásné africké krajině. Lepší takový film večer v telce, než nějaké Ordinace a Kriminálky Anděl. ()

Iloveporn

Nanár. To je francouzské slovo pro film, který je tak špatný, až je geniální. - Všechno špatný, co o tomhle filmu kdo napsal, je samozřejmě pravda, ale zároveň to byly ty nejúžasnější momenty filmu. Vyhulenec s teploušem jdou bezstarostně africkou krajinou, jakoby to byla Letná a řeší tam gayův comming out a dětskou práci v Kongu, a najednou hups a na vyhulence odnikud skočí levhart a zakousne ho. Bože, kdo by se neradoval z vtipného ukončení uvědomělého dialogu. Gay v panice uteče, pak se vrátí a vyhulenec už tam není. Ha ha ha. Takhle se likvidujou nesympatický postavy. Pak nám sice vyhulenec na stromě vedle lavharta ožije, protože ho pro jednou levhart zapomněl dorazit, ale to už radost nezkazí. Podobně matka, co manželovi kontroluje mobil, je diabetička, ale místo, aby měla inzulínová nádobíčko vždy po ruce, jako fetka perník, tak ho nechala v táboře a jela do divočiny bez něj a pak umřela. Ha ha ha. Tatínka zastřelili pytláci, kterým před tím dcera uvědoměle vynadala za pytláctví. Blbej nápad, když jsou ti pytláci jediní, kdo vás může zachránit před smrtí. Vrchní pytlák tatíka picne kalachem jak Sheen Berengera v Četě, jen to není tak otravně filozofický. Ha ha ha. Chystají se tam přeplavat řeku a už se těšíte na červy vylejzající z kůže a pijavice vylejzající ze zadku, ale nakonec přechod řeky odpískají. - Je to pitomej film, ale to se jen zdá, protože je americkej a čekáte něco víc. Ale jinak je to pitomostí jako normální film s Balzerovou, Dyckovou, Holubovou, Polívk(ov)ou, Vašáryovou a spol a i když moc dobře nehrajou, přeci je to daleko lepší než Ulice, Ordinace či Kriminálka Anfěl (kde ani nikoho nic nesežere, i když by si to zasloužili taky všichni). - Byl jsem nachystanej ten film vymazat bez koukání, ale pustil jsem ho aspoň jako kulisu, postavy sice otravovaly, ale jen díky tomu je to pak taková zábava, když umírají. - Jo, triky jsou docela mizerný, ale my, co jsme kdysi viděli šílenou animaci v Terminátorovi a Jurským parku to vezmeme tak nějak symbolicky a jsme vděční, že produkce drží stejnou úroveň ve všem a neutrácí za zbytečnosti. - Když ve Vetřelci vyleze z břicha mrtvoly přišerka velká jak nemluvně a příště je velká 2,5 metru nebo když kulturista s povislým koutkem vyhazuje do vzduchu kde co a policie nikde, tak se taky musím snažit tomu věřit. - Africká příroda je nádherná, jakoby to byl dokument, a černoši jsou nebývale sympatičtí, protože hrajou černochy a ne Popelku, Izaaka Newtona a Johanku z Arcu. - Doufám, že film budou dávat každej rok a postupně se z něj stane novoroční klasika jako z Mrazíka. Nádherný začátek roku. Těch 5 hvězd jsem nedal za to, že je to bez chyb, ale protože ty chyby a blbosti jsou tou největší zábavou. :-) Váhal jsem mezi 5 hvězdama a odpadem, zaslouží si to oboje a nic mezi tím, ale někdo musí upozornit na jiný pohled. ()