Vedoucí katedry

• USA The Chair

Epizody(6)

První žena, která to dotáhla na šéfku ústavu, i když není běloška, se na slavné univerzitě snaží splnit závratně vysoké nároky kladené na neúspěšnou katedru angličtiny. (Netflix)

Recenze uživatele Remivsremi k tomuto seriálu (7)

Vedoucí katedry (2021)

Příjemná komedie, kde si rychle oblíbíte postavy, styl vyprávění a tu civilní atmosféru. Přidejte do toho i komplikace v podobně dnešní cancel culture, která je podaná srozumitelně a máte vydařený výsledek, ke kterému se rádi vrátíte. ()

Dokonalá chyba (2021) (E01)

Civilní, zábavné, příjemné. Střet generací na akademické půdě, kde největším padouchem budou moderní technologie a vytržení z kontextu. A samozřejmě přehnaná cancel culture. ()

Univerzitní večírek (2021) (E02)

Brilantní ukázka dnešních SJW. Doufám, že tvůrci přijdou s elegantním prostředníkem těmto ochráncům všehomíra. ()

Debata (2021) (E03)

Seriál si mě neskutečně získal. Pevně věřím v nečekané a ladné řešení vyhrocené situace. ()

Nechte Billa žít (2021) (E04)

Tohle působí tak neuvěřitelně přirozeně a některé postavy vás jednoduše odrovnají svým zápalem a humorem. ()

Poslední šance (2021) (E05)

Skvělé, humorné, povznášející, citlivé, lidské. Scénář je precizní a hravý, herecký ansámbl správně obsazený a není to přestřelené či až parodické. ()

Vedoucí (2021) (E06)

Elegantní řešení a Chair se pro mě stává feel good komedie roku. Vše tady funguje jak má, nic není přebytečné a doufám, že se dočkáme dalších řad. ()