Werewolves Within

Keď snehová búrka uväzní obyvateľov mestečka Beaverfield vo vnútri miestneho hostinca, nový lesný ranger Finn (Sam Richardson) a poštová pracovníčka Cecily (Milana Vayntrub) sa musia pokúsiť zachovať pokoj a odhaliť pravdu o tajomnom stvorení, ktoré začalo terorizovať komunitu. (Arsenal83)

RavenSpector odpad!

Neskutečně užvaněná totální kravina bez vtipu, nápadu, příšery, prostě bez jakýchkoliv koulí. Režisér na hovno. Jediné co mě zaujalo tak bylo logo Ubisoftu na začátku ()

Ja.Malachi

dám 4 * pretože sa mi tá hovädina páčila... :D,nefilozofovať -nič nečakať -a nechat sa uniesť tou jednoduchostou ..fajná jednohubka ..ranger bol fajn .:D ()

Sopholojong

"Zazdeny" potencial stat sa hororovou parodiou roka byt lepsieho rezisera a hercov, plne si vychutnavajucich svoje "posahane" role. Ma to mnozstvo scenaristickych napadov, zanrovych komedialnych vyjavov a slecna Vayntrub ako je obdarena na hrudi, tak je skoda, ze ich neukazala v autentickej (nahej) krase. ()

Chicharron

IMHO slušná černá komedie s prvky hororu s málo známými a neokoukanými hereckými tvářemi, což hodnotím pozitivně. Vlkodlak vypadá spíše jak maska z muzikálu Cats, ale to je asi jediná piha na kráse filmu plném podivně pitoreskních lidiček z emerického prdelákova. ()

vinducha

Jak tu píšou kolegové , té hororové  stránky se to dotklo jen lehce , nicméně ta komediální mě docela bavila . To panoptikum figurek tam tvůrci poskládali pěkně . A na to , že se to natočilo zřejmě během 2 dní za stravu a nocleh , tak si tedy vůbec nestěžuju. ()