Werewolves Within

Keď snehová búrka uväzní obyvateľov mestečka Beaverfield vo vnútri miestneho hostinca, nový lesný ranger Finn (Sam Richardson) a poštová pracovníčka Cecily (Milana Vayntrub) sa musia pokúsiť zachovať pokoj a odhaliť pravdu o tajomnom stvorení, ktoré začalo terorizovať komunitu. (Arsenal83)

Ja.Malachi

dám 4 * pretože sa mi tá hovädina páčila... :D,nefilozofovať -nič nečakať -a nechat sa uniesť tou jednoduchostou ..fajná jednohubka ..ranger bol fajn .:D ()

Sopholojong

"Zazdeny" potencial stat sa hororovou parodiou roka byt lepsieho rezisera a hercov, plne si vychutnavajucich svoje "posahane" role. Ma to mnozstvo scenaristickych napadov, zanrovych komedialnych vyjavov a slecna Vayntrub ako je obdarena na hrudi, tak je skoda, ze ich neukazala v autentickej (nahej) krase. ()

Chicharron

IMHO slušná černá komedie s prvky hororu s málo známými a neokoukanými hereckými tvářemi, což hodnotím pozitivně. Vlkodlak vypadá spíše jak maska z muzikálu Cats, ale to je asi jediná piha na kráse filmu plném podivně pitoreskních lidiček z emerického prdelákova. ()

vinducha

Jak tu píšou kolegové , té hororové  stránky se to dotklo jen lehce , nicméně ta komediální mě docela bavila . To panoptikum figurek tam tvůrci poskládali pěkně . A na to , že se to natočilo zřejmě během 2 dní za stravu a nocleh , tak si tedy vůbec nestěžuju. ()