Reklama

Reklama

Trailer

VOD (1)

Epizody(8)

Obsahy(1)

V závěrečné kapitole vyrazí Gus s přáteli na strastiplnou cestu v naději, že najdou lék na Třes. A taky odhalí pravdu o hybridech. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (3)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nevím do jaké míry závěr kopíruje komiks, ale i přes drobné výtky jde nakonec o solidní uzavření. Trošku mi sice vadily klasická klišé kdy se např. klaďasové někam pracně dostávají nějakou dobu a když se tam končně dostanou tak jsou jim prakticky okamžitě v patách i záporáci, ale jelikož jde stále o primárně rodinnou podívanou tak nakonec mhouřím obě oči. Plusem je rozhodně to, že zmizela jistá infantilita provázející druhou sérii a opět se lehce (i když stále v mezích žánru) přitvrdilo a dalo divákovi pocit že by se o hlavní postavy mohl a měl i trochu bát. Lehce pak zamrzí že některé linky z předchozích sérii kompletně vyšuměly (osobně mi chybělo uzavření linky doktorovi ženy), ale to už je holt daň za to, že se děj komplet přesunul jinam a nebylo pro to moc prostoru. Za mě dobrá série, i když jednička překonána nebyla…70% ()

Jemes 

všechny recenze uživatele

Mám k tomu pár výtek, ale i tak se jedná furt o dobrý uzavření putovního příběhu, kde postavy mají nějaký vývoj, vykoupení i zakončení. Bohužel dost často je vidět, že to jsou kulisy a ne reálné prostředí, ale to musíte překousnout s ohledem na vícero dětí a rozpočet hádám. Teď trochu té kritiky i se spoilerem. konec neboli poslední epizoda mohla asi dopadnout trochu jinak a to v tom, kdo umře. Jako když bodnou dvě postavy do stejného místa a zatím co jedna umře během pár minut, tak druhá přežije a to i cestu zpět na základnu a vlastně až zpět no parku, odkud vyrážel Guz působí divně. Pak to klasické vyobrazení záporáků, kdy za každou cenu musí dostat to co chtějí i za cenu zničení sebe a své rodiny, kde ani jeden z lidí, co jim slouží nemají svůj vlastní mozek je už takové ohrané a hlavně u seriálu, kde se neustále řeší lidská nátura, myšlení a ve finále to jestli si vůbec zaslouží vykoupení bych čekal asi trochu něco jinačího. ()

Reklama

Ghoroth 

všechny recenze uživatele

Vyloženě miluju, když někdo nasype 1 hvězdičku seriálu (navíc u každý epizody), kterej má 8 dílů po cca hodině asi tak 2 hodiny potom, co ho dají na Netflix. Takže pro vyrovnání dávám 5 a novou recenzi sem pošlu až to zkouknu nebo až Xeria začne hodnotit jako normální člověk. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama