Nikdo nemůže zapomenout na invazi rajčat z nedávné minulosti, která si vyžádala spoustu obětí. Na celém světě platí přísný zákaz pěstování i export rajčat. Stačí jenom vyslovit slovo ´rajčata´ a již se většina lidí zhrozí. Jednoho dne se však profesor Gangreen (John Astin) pustí do zcela nového pokusu. Speciálním chemickým procesem za pomoci hudby mění lidi v rajčata a rajčata v lidi. Jediným potenciálním zachráncem světa před katastrofou se stává jeden roznášeč pizzy. (oficiální text distributora)

Traktorista

Naprostá pecka! Úžasně natočená komedie, která když už trochu začne ztrácet dech a taky dojdou peníze na film, tak na tom nakonec naprosto vydělá. Suprovej oddych, překrásná Karen a její lehce erotická rola, nádhernej plyšák, výbornej smysl pro humor - co víc si přát? Možná navíc ještě mladičkého Cloonyho, výborný dialogy, pizza a super kamera - to vše je zde k dostání. Rozhodně jsem se bavil celej film a to i několikrát. Prostě parádní podívaná, která je plná sice trochu specifického, ale plná, humoru, kterej opravdu pohladí po duši. ()