Reklama

Reklama

Zajatci robotů

  • Česko Válka robotů (více)
Trailer

Obsahy(1)

21. století — celý svět je řízen počítači, roboti pracují v domácnostech, úřadech, továrnách, počítače řeší i nejvýznamnější vládní rozhodnutí. Veškerou jejich výrobu řídí z ostrova zvaného Matka-věž elektronický supermozek lidstva, počítač Chiron 5: ten však náhle vyhlásí válku! Lidé jsou nuceni kapitulovat... Po delším období nadvlády počítače dojde k odvážnému pokusu ovládnout jeho centrum. Děsivé souboje v řídící věži jsou komplikovány střetem s podvratným gangem, který chce zneužít Chiron 5 pro své temné cíle... (Premiéra a.s.)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (25)

choze odpad!

všechny recenze uživatele

Nudná nepřehledná šikmooká robořežba s temnou, klaustrofobickou atmosférou, barvitými industriálními kulisami a mladou Brendou Bakke. Začátek s bitvou robotů mi připomněl TERMINÁTORA, následovala klasická scéna z akčňáku 80. let a la VETŘELCI či PREDÁTOR, jak spolu skupinka drsných mariňáků (zde hledačů čipů) vtipkuje v jakémsi letadle cestou na místo akce a pak už je to jen samé pobíhání jakousi ve tmě popř. zeleném světle se utápějící fabrikou a padání za oběť laserovým paprskům, nádržím s kyselinou a kdovíčemu ještě. A rozpačitý dvojhlasý český dabing, který si překládá, co se mu zachce, tomu dvakrát nepřidává. Kdepak, ROBOT JOX rulez! ()

Joll 

všechny recenze uživatele

Jako malej sem z něj byl naprosto odvařenej dnes už si ho připomínám jen klipem na youtube :) znám byl taky jako ROBOT WAR! :) Tak sem si to konečně sehnal a musím konstatovat, že nostalgie je svině, ale s nejlepším svědomím tomu nemohu dát 4 hvězdy jenž sem dával když sem jen vzpomínal z úcty k vetřelcům a terminátorovi to prostě nejde a musím snížit na 2 hvězdy ovšem lepší než Robot Jox to je určitě :) už jen kvůli drsné atmosféře.takže spíš 2 a půl hvězdy nakonec ať nežeru :) ()

Reklama

TERRORDROME 

všechny recenze uživatele

Ako malý som na to pozeral s otvorenou hubou, samozrejme že som vôbec nevedel o čo tam ide, ale vtedy mi to vôbec nevadilo. Dnes som sa k tomu náhodou dostal zas a teraz už by som ocenil keby to aj o niečom bolo. Teda, efekty sú skvelé, exteriéry, interiéry, roboti, streľba, všetko je úžasné a to bez jediného digitálneho efektu. Keby to tak bolo aspoň trošku zmysluplné, mohla z toho byť kultová zábavka. Takto je to len efektný patvar. Herci asi mali v scenári: choď z bodu A do bodu B a niečo urob. Partia hrdinov bola podarená, lenže všetci hneď zkraja podochnú a ostane len jeden japončík a blondýna ktorej jedinou úlohou je tváriť sa strašne mega drsne. Taktiež chýba nejaký záporák alebo niečo také, je tu síce cyborg ktorý vyzerá ako mucha s plynovou maskou, ale ten sa len tak poneviera okolo a s hrdinami sa prakticky nestretne, nieto aby sa ešte pobili. Bezcieľne pobiehanie po chodbách, nemohúci až retardovaný dejový chaos plus namakaný vizuál a bitky robotov. No a nakoniec citát bojového Gunheda: OK Brooklyn-LETS FUCK!! ()

Master19 

všechny recenze uživatele

Perfektní dějová linie, ulítlá režie, nebyl by to špatný film. Bohužel natočené je to hodně jednotvárně a nepřidají také slabé efekty... Prostě mi vadí, když obrovské monstrum, které prorazí zeď jako papír se při pohybu třepe, jako by to byla deseticentimetrová figurka. ;-) Mimochodem, viděl jsem poprvé až teď, kdy je filmu 21 let. ()

VanTom 

všechny recenze uživatele

Zpočátku jsem se i svým způsobem bavil, jde totiž o klasické sci-fi béčko se spoustou úsměvných triků a absurdně řešených situací, kde se skupina hrdinů (velmi rychle zdredukovaná na minimální počet) dostane do neznámého nepřátelského prostředí a musí si pomocí obrovského robota prostřílet cestu ven. Jenže pak se začaly neúnosně množit WTF momenty, ale hlavně se kromě neustálého zmateného střílení nic jiného nedělo, takže jsem druhou polovinu už jenom otráveně odzíval. ()

Galerie (11)

Zajímavosti (1)

  • Film má natolik zvláštní atmosféru a vyznění, že než zapadl, ovlivnil milovníky scifi a též hudební scénu. William Gibson do své povídky „Virtual Light“ zařadil hlídkovací obrněnce Gunhead. A hlavním příkladem může být skladba od Front Line Assembly „Mindphazer“, což je prakticky videoklip ze sestřihu filmu doplněný záběry členů kapely v cyberpunkovým stylu. (Ebon)

Reklama

Reklama