Po nouzovém přistání na neznámé planetě pilot Mills (Adam Driver) rychle zjistí, že se nachází na Zemi... před 65 miliony let. Jelikož Mills a další přeživší, Koa (Ariana Greenblatt) mají na záchranu jediný pokus, musí se při svém epickém boji o přežití vydat napříč neznámou krajinou plnou nebezpečných prehistorických tvorů. (Falcon)

kusl

Sedím doma, mám angínu, tak si říkám, mrknu na to. Už jsem před tím nějaký hodnocení viděl, ale co s nacatym odpolednem.. No, je to docela škoda. Pokud by se to uchopilo trochu jinak, tak by to vůbec nemuselo být špatný, ale tohle bohužel vůbec nefungovalo. Asi po 40 ti minutách jsem šel pověsit prádlo, pak jsem si začal vařit atd..prostě jsem ztratil zájem a přešlo mi to do úrovně, kdy jsem to měl jako podkres k jiným činnostem. Adama Drivera mám rád, asi dělal co mohl, ale bohužel to nestačilo. Fakt slabotka.. ()

Frankie86 odpad!

Pokud máte 13 let, tak budete nadšení. Pro všechny ostatní s aspoň troškou filmového vkusu to není na víc, než max. na jednu hvězdu. ()

Hugh Grant a horor od studia A24?

Hugh Grant a horor od studia A24?

11.06.2023