Dva

• Španělsko Dos

Dva cizí lidé po probuzení zjistí, že k sobě mají přišitá břicha. A další šok je čeká, až se dozví, kdo má jejich hrůzné utrpení na svědomí. (Netflix)

MT_Y

Vlastně příjemná podívaná, ono k tomu není vlastně moc co napsat. Dva neznámí k sobě příští, snaží se přijít na to v čem to tkví a kdo to udělal, podezření padá na ženy manžela. Vlastně proč ne, člověka napadá co by v tu chvíli mohl dělat, jak se zachovat, atp. Žádná složitost ve filmu. Finále, trochu kýčovité, ale proč ne. Za mě 90% ()

hony23

Muž a žena se probudí v posteli přišití k sobě v oblasti břicha - to je velmi bizarní začátek tohoto thrilleru. Bohužel potenciál této zápletky tvůrci naplno nevyužili, po většinu filmu sledujeme celkem nezajímavý dialog onoho páru, který se snaží přijít na to, proč se do této bezvýchodné situace dostal. Naštěstí celý film trvá jen něco přes hodinu, takže čekání na závěrečné finále zase netrvalo tak dlouho. ()

vojacekr

Film měl začínat rovnou závěrečnými titulky. I ta hodina utrpení byla hodně a to mě nemuseli k nikomu ani sešívat. ()

DeLonge odpad!

Nikdo mi nevymluví, že na tenhle paskvil se lidi dívají jen proto, že tam ta ženská neustále ukazuje kozy. Pravda, pak aby se neřeklo přihodí i krátkosrstého bobříka odvahy. A neříkám, že není fajn. Jenže to je asi tak vše, co tam je k vidění. Nemá to smysl, nemá to příběh, nemá to lautr nic. Prostě klasická debilita každým coulem. Ale latenťákům se to líbit bude, o tom nepochybuji. Normálnímu divákovi však určitě ne. ()