Jak jeli k vodě (S01E02) (epizoda)

• Československo

Jak jeli k vodě

How the Bears Went Swimming

Animovaný / Komedie / Rodinný

Československo, 1965, 12 min

Rudolf Deyl ml.

Chudáci lidi, vždyť se ani nesmočili.(22.3.2012)

ale ten velký medvěd byl pěknej kruťák(12.11.2004)

To dr. Orlok: V komentářích k celému seriálu si několik lidí stěžuje, že to na ně působí depresivně. I já jsem to jako děcko spíše neměl rád, teď mi došlo, že to může být třeba tou podprahovou reklamou, cca. 4:21, poté, co dá "autu" žvýkačku a začne mu pomalu nafukovat kolo - Hlasuji pro MÍR!!!, kromě toho taky například roztodivné "skoronápisy" na pozadí (ty jsou však myslím v ostatních dílech).(25.6.2011)

Obávám se že v případě "Pojďte pane, budeme si hrát" nebudu schopen jít u žádného dílu pod pět hvězdiček. Dokonalost, dokonalost. Velkej vykutálenej medvěd šikanuje malýho medvěda kterej si rád hraje - a opět spusta hlášek. "Jo, a já budu zas to něco a vy budete lidi..." "A tak nakoupili žvejkačky, buráky, Kofolu..." A auto si poroučelo a poroučelo a lidi běhaly, obskakovali a starali se. Výbornej díl!(1.4.2008)

No prostě opět klasa díl..Co díl to kvalita a originál. Chudák malej medvěd tolik toužil po koupání, ale vypečené hry staršího, z nichž tato byla ta nejvypečenější mu bohužel moc nepřáli:-( Jéé tadle hra je přece vypečenější než všecky předtím:-) Ano, ano ne! Podívejte se, já si strašně rád hraju, jenže vaše hry jsou vypečené hry, vypečené a basta:-)!(16.10.2007)

• - Epizoda obsahuje podprahovou zprávu "Hlasuji pro mír". (davidrohusch)