Reklama

Reklama

Špinavá hra

(TV film)
  • Německo Die Abzocker - Eine eiskalte Affäre (více)

Obsahy(1)

Maya a Tony jsou sehraným párem zlodějů. Obvyklý postup je takový, že Maya svede u baru nějakého podnikatele a zavede ho do hotelového pokoje, kde ho Tony okrade. Jednoho dne však narazí na Pierce, který patří mezi jejich bývalé oběti. Pierce je sice pozná, ale nechce je udat. Místo toho jim udělá nabídku. Jeho klientkou je bohatá žena, která potřebuje kvůli rozvodu usvědčit svého manžela Martina z nevěry. Maya má Martina svést a Tony má všechno natočit. Provedení tohoto záměru se však zkomplikuje a výhodná nabídka se změní ve vražednou hru. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (2)

StarsFan 

všechny recenze uživatele

Velká série podrazů. Prvních 15 minut všechno vypadá takhle a postavičky nám to vysvětlí, všechno dává smysl. Po patnácti minutách najednou zjistíme, že na základní zápletce vystavěla jedna postavička jistý podraz, zase do sebe vše zapadá. Jenže pak se dozvídáme, že na podrazu této postavičky, vystavěla podraz další postavička a na jejím podrazu zase ta původní, všichni se prostě zároveň podrážejí, že už člověk ani neví, co je vlastně pravda a co bude v příští minutě přebyto novou teorií... ()

Smok 

všechny recenze uživatele

Scénar tak prekombinovaný, že som sa celkom strácal v tom ako každý na každého špinavo hrá. Priemerná televízna zábava znesiteľná len z nedostatku iných aktivít. ()

Reklama

Galerie (7)

Reklama

Reklama