Reklama

Reklama

Virus z ráje

(TV film)
  • USA The Paradise Virus (více)

Obsahy(1)

Slnečný karibský ostrov je ideálnym miestom pre dovolenku. Na tú sa už veľmi teší doktorka Linda Flemmingová, ktorá na ostrov Barsarato prichádza aj so svojím synom Williamom. Ten sa za pomoci hoteliérovej dcéry Kathy okamžite adaptuje a dovolenku si od prvej minúty užívajú naplno. Lenže skutočný raj na zemi sa čoskoro premení v peklo. Doktorka Linda zistí, že na ostrove sa šíri vysoko infekčný vírus. Ostatných obyvateľov zrejme nakazil Poppy, ale kto infikoval jeho? Z rozboru krvi Linda zistí, že vírus pravdepodobne pochádza od zvierat. Odborníci však stále nemajú istotu, z akých zvierat sa vírusy prenášajú. Jedno je však isté - nové, veľmi nebezpečné vírusy, sú prírodnými bioteroristami. Epidémia sa šíri veľmi rýchlo, denne zomiera niekoľko ľudí a na ostrove je vyhlásená karanténa. Linda sa zúfalo snaží nájsť liek a účinné protilátky proti vírusu zvanému americká Ebola. Keď ochorie aj jej syn William a dcéra hoteliéra Kathy, ide o každý deň i o každú minútu... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (12)

Karja 

všechny recenze uživatele

Nenáročný, oddechový a hlavně lehce stravitelný snímeček z karibského ostrova, kde se objeví nebezpečný virus Ebola. Zápletka je sice už hodně otřepaná a předvídatelná, ale nevadí: virus se šíří poměrně rychle, umírají lidé. A pro více dramatičnosti: nakazí se dcera i syn dvou hlavních hrdinů. Takové opravdu mírnější drama, nebo také pohádka se šťastným koncem. A to krásné a čisťounké moře…:-) 50 % ()

Wienczaa odpad!

všechny recenze uživatele

Měli jste dát Lorenzovi choppera, rotační kulomet, místo té nudné doktorky nějakou obdařenou blondýnu s bičíkem a virus zvětšit tak na velikost alespoň 3 metrů krychlových. Lorenzo by jezdil na motorce s blonckou po karibském ostrově, viry by střílel rotačákem přímo z motorky, a co by se ještě občas hnulo by dorážela jeho blonďatá kolegyně bičíkem. Hned by to celé bylo veselejší. ()

Reklama

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Známy odpadlík, vlasatý tv seriálový renegád, Reno Raines odstavil svojho starého choppera do garáže a dal si pokoj s lovením zločincov. Radšej si odskočil na malý slnečný karibský ostrov Barsarato, aby tam mohol zahviezdiť v béčkovom, nízkorozpočtovom snímku "Vírus útočí aj v raji". Vždy keď sa v úvodných titulkoch objaví meno Lorenzo Lamas je to takmer sto percentná záruka toho, že pôjde o lacný film s mizerným scénarom a slabými hereckými výkonmi. Presne to sa mi potvrdilo i pri tomto titule. * ()

AsylumFan 

všechny recenze uživatele

Milovník špatných filmů zbožňuje a vyhledává Lorenza. Lorenzo Lamas je nám zárukou, že film bude opravdu hodně špatný. Takže to, že bychom museli sledovat nějaký, nedej Bože, artový film, nám s Lorenzem nehrozí. Lorenzo je totiž odpadlík. Virus z ráje je příšerný film. Absolutně nesmyslný, nebojím se napsat, tragický scénář, orámovali herci svými hroznými výkony. A ve chvíli, kdy se vám bude honit hlavou otázka, jestli je horší scénář nebo herci, a že horší už to snad nemůže být, budete vyvedeni z omylu. Na obrazovce zjeví ON. A vy zvoláte: "Heuréka!". Nic nemůže být horšího, než Lorenzo Lamas! Proto tento film vřele doporučuji všem milovníkům špatných filmů, je to kultovní záležitost. - Jasných 100 %. ()

RetroMan 

všechny recenze uživatele

Při sledování tohoto filmu jsem si uvědomil, že se mi nechce už nikam cestovat, ani kvůli krásným plážím, svůdným děvčatům a tyrkysovému moři. Jedna slepička klovla prstíček a spustila tak lavinu smrtící epidemie. Zamrazilo mi, když hlavní představitelka Dr. Linda prohlásila, že se to může stát kdykoli a že lidstvo může vyhynout pravděpodobněji rozšířením epidemie, než válkou nebo následkem dopadu meteoritu. Ralfova láska k Bohu mu pomohla se vyléčit a získat tak sérum proti této zákeřné nemoci. A dostaly mě ty digitální helikoptéry. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama