Virus z ráje (TV film)

Albert J. Dunk

Scénografie:

Fred Andrews
  • RetroMan

Při sledování tohoto filmu jsem si uvědomil, že se mi nechce už nikam cestovat, ani kvůli krásným plážím, svůdným děvčatům a tyrkysovému moři. Jedna slepička klovla prstíček a spustila tak lavinu smrtící epidemie. Zamrazilo mi, když hlavní představitelka Dr. Linda prohlásila, že se to může stát kdykoli a že lidstvo může vyhynout pravděpodobněji rozšířením epidemie, než válkou nebo následkem dopadu meteoritu. Ralfova láska k Bohu mu pomohla se vyléčit a získat tak sérum proti této zákeřné nemoci. A dostaly mě ty digitální helikoptéry.(28.12.2010)

• MM_Ramone

Známy odpadlík, vlasatý tv seriálový renegád, Reno Raines odstavil svojho starého choppera do garáže a dal si pokoj s lovením zločincov. Radšej si odskočil na malý slnečný karibský ostrov Barsarato, aby tam mohol zahviezdiť v béčkovom, nízkorozpočtovom snímku "Vírus útočí aj v raji". Vždy keď sa v úvodných titulkoch objaví meno Lorenzo Lamas je to takmer sto percentná záruka toho, že pôjde o lacný film s mizerným scénarom a slabými hereckými výkonmi. Presne to sa mi potvrdilo i pri tomto titule. *(28.2.2016)

Milovník špatných filmů zbožňuje a vyhledává Lorenza. Lorenzo Lamas je nám zárukou, že film bude opravdu hodně špatný. Takže to, že bychom museli sledovat nějaký, nedej Bože, artový film, nám s Lorenzem nehrozí. Lorenzo je totiž odpadlík. Virus z ráje je příšerný film. Absolutně nesmyslný, nebojím se napsat, tragický scénář, orámovali herci svými hroznými výkony. A ve chvíli, kdy se vám bude honit hlavou otázka, jestli je horší scénář nebo herci, a že horší už to snad nemůže být, budete vyvedeni z omylu. Na obrazovce zjeví ON. A vy zvoláte: "Heuréka!". Nic nemůže být horšího, než Lorenzo Lamas! Proto tento film vřele doporučuji všem milovníkům špatných filmů, je to kultovní záležitost. - Jasných 100 %.(26.10.2012)

• skretik

V tomto prípade oceňujem herecké výkony, vcelku neškodiacu a nevyrušujúcu hudbu, zaujímavý nápad s kombináciou 2 vírusov (aj keď to nedotiahli do konca a túto zaujímavosť nechali bokom, škoda)... Aj keď prepchatie srdcervúcimi scénami si fakt mohli odpustiť a film by nabral na kvalite (Óooooch, ja ťa tak veeeeeeeľmi ľúbim a ľúbila by som ťa aj bez tejto chorboy. Aj ja ťa tak veeeeeeeeeeeeľmi milujem, neboj sa neumrieeeeeš)... Klasické "nervácke" scény k záveru - Stihnú to????!!!! - si taktiež mohli odpustiť. A samozrejme, že sa tu nájdu blbosti typu - "Ak nenájdeme protilátku do 24 hodín, tak umrú všetci" - vôbec nevadí, že sa niektorí nakazili pred 4 dňami a niektorí pred 2 hodinami... :D Ale pozrieť sa to dalo (raz) :D.(12.9.2011)

Nenáročný, oddechový a hlavně lehce stravitelný snímeček z karibského ostrova, kde se objeví nebezpečný virus Ebola. Zápletka je sice už hodně otřepaná a předvídatelná, ale nevadí: virus se šíří poměrně rychle, umírají lidé. A pro více dramatičnosti: nakazí se dcera i syn dvou hlavních hrdinů. Takové opravdu mírnější drama, nebo také pohádka se šťastným koncem. A to krásné a čisťounké moře…:-) 50 %(28.7.2009)