Reklama

Reklama

Dokud nás Bůh nerozdělil

  • Itálie Per tutta la vita (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

“Dokud vás Bůh nerozdělí…” A kdyby vás místo Boha rozdělil soudce, který prohlásí vaše manželství za neplatné, protože vás oddal kněz, který nebyl skutečným knězem? Co uděláte, pokud po letech ve vztahu zjistíte, že jste nikdy nebyli oddáni a že budete moci znovu říct své “ANO” (nebo taky “NE”) tomu samému člověku? Přesně to se stane hrdinům filmu Dokud nás Bůh nerozdělil. Příběh sleduje osud čtyř párů, před kterými stojí rozhodnutí, zda se po letech strávených v neplatném manželství znovu oddají. A podívaná je to opravdu napínavá. Atmosféra by se dala krájet snad víc, než když kráčeli k oltáři poprvé. Druhé osudové “ANO” totiž znamená začátek nového života… (Bohemia MP)

(více)

Videa (8)

Trailer 1

Recenze (1)

Bagrowitz 

všechny recenze uživatele

Příjemné drama které obsahuje romantiku ale nijak přehnaně a sladce. Costella umí hezky prolínat dramatické linky více rodin. Myšlenka zajímavá, kamera super a soundtrack povedenej. Nějaké zvraty jsem vážně nečekal. ()

Galerie (23)

Související novinky

IX. ročník MittelCinemaFestu právě probíhá

IX. ročník MittelCinemaFestu právě probíhá

26.11.2021

MittelCinemaFest, středoevropský festival současné italské kinematografie, který se letos koná v České republice již po deváté, ve dnech od 25. listopadu do 1. prosince nabídne rozsáhlou a pestrou… (více)

Reklama

Reklama