Skrytá tvář sportu

(TV seriál)
  • USA Bad Sport
Dokumentární / Krimi / Sportovní
USA, 2021, 6 h 46 min (Minutáž: 55–86 min)

Epizody(6)

Dokumentární seriál o propojení zločinu a sportu, který rozebírá mezinárodní skandály z pohledu očitých svědků. (Netflix)

uhlerado

Prvá časť basketbal a stávky sa mi páčila najviac, keďže som bol tiper a prehral som posledný 'game' práve na tomto športe. Druhá časť nuda ()

TheSpearCZ

To nám zase tak jednou Netflix dopřál miniseriálek o korupci ve sportu, což je skvělé téma, protože právě korupce v tomto odvětví probíhá už od nepaměti, takže každý díl má ve výsledku co nabídnout a každý díl je úplně jiný (jiný sport, ale i zpracováním). Rozhodně nejvíce potěší první díl o univerzitním basketbalistovi, který poukazuje na problém, že univerzitní basketbalisté neměli vůbec žádné peníze, i když hráli před desetitisíci fanoušky, a poté čtvrtý díl o krasobruslení, který je sakra emocionální, byť lehce předvídatelný. Tyhle dva díly naprosto vyčnívají od těch ostatních, ale nemůžu nezmínit ani druhý díl o Indy 500 a převážení marihuany, který je se stopáži celovečeráku také dost zajímavý a do sebe něco má i pátý díl se zabíjením koní pro bohaté, což je sice dosti odporné téma, ale překvapivě má tento díl v sobě na konci jeden velký zvrat. Obecně je tenhle seriál skvělý ze všech stran - člověk pokud to nezná, tak to sleduje se zatajeným dechem (a i když zná - viz. třetí díl o Juventusu, který dle mého většina zná, ale nezná detaily), je to kvalitně zpracované a ve výsledku to má i informativní hodnotu, kterou si zase něco o každém sportu máte možnost doplnit. Super podívaná. /85%/ ()

Marze

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Nekteri akteri se k podvodum postavili celem, u jinych k zvratu mysleni nedoslo. Kazdopadne nastesti vypovidali. Archivni materialy jsou zde bohate. Pripady jsou az neuveritelne, jako by slo o hrany thriller a ne dokument. Nejblizsi mi byla tematika kopane. ()