Dům plný strachu

Scénografie:

Vianney Gauthier

Kostýmy:

Huguette Gagné

Já si na tenhle film ze svého dětství nevzpomínám, ale vyprávěli mi o něm bratranec s kamarádem jako o jednom z nejděsivějších filmových zážitků dětství. Neváhali jsme proto, a poodhalili roušku tohoto (dle okolních komentářů všemi) obávaného snímku. Nebudu více prozrazovat, nerad bych vás od tohoto dětského 'kultu' nějak odrazoval či něčím vás ovlivňoval. Ty 3* jsou rozumným neutrálem mezi dětským strachem a dospělým pohledem na tuto 'rodinnou zábavu'.(5.10.2008)

• bezvim

Je pro mě záhadou, jak je možné, že to skutečně fungovalo tak strašidelně, když mi bylo těch pět. Zřejmě v tom budou ty představy, o kterých je i tenhle pokus o film. Z dětské fóbie se vyklubala lobotomie a ani Walter White na konci to nespravil. Nostalgie je fajn, ale nemělo by se to s ní až tak moc přehánět.(12.10.2016)

Nejvtipnější je, jak se na tenhle film pořád někdo ptal v nejrůznějších diskkuzích. Já byl jediný, komu to nikdy nepřišlo záhadné, neb jsem si celou dobu název pamatoval. Snad to bylo tím, že jsem měl tenhle film (bohužel ne celý) nahraný na vhce z televize už někdy z roku 1992 a tedy Arašídová pomazánka ;-). A moje ukázka ze staré vhsky ;-) http://www.youtube.com/watch?v=1N782K9UGLU(9.1.2012)

Néééééééééééééééééééééééééééééé! To je " ono " ! Škoda teď jen toho důkazu, že film skutečně existuje a nebyl to hromadný sen. Brainwashing vpašovaný mezi děti = totální úlet. Chudáci rodiče, nic netušili, cháchá. A ten kdo si burákovou pomazánku pustí po tolika letech je blázen, vždyť si zase budete v noci šahat na vlasy jestli je tam máte. Já na to už kašlu! :)(23.1.2013)

Tento film je pro mě jednou velkou záhadou. Viděla jsem ho jako malá holka v televizi a poznamenal mě až do dospělosti, kdy se mi v hlavě pořád honily útržky jednoho velice "strašidelného snu", co jsem v dětství měla. Do doby, kdy jsem čirou náhodou na diskuzním fóru narazila na příspěvek o filmu, který dětem způsobuje noční můry. Tak přece jen to nebyl sen....(1.10.2015)

• - Producentu Rocku Demersovi visel obraz rodiny hrající tenis přes 30 let v kanceláři. (Fenk)