Reklama

Reklama

Laser na mimozemšťany

  • Norsko Blasted: Gutta vs aliens (více)
Trailer

Obsahy(1)

Rozlučku se svobodou ukončí invaze mimozemšťanů a dva staří kamarádi musí zasáhnout. Kdysi spolu totiž vyhrávali ostré bitvy v laserové aréně, a to se přece nezapomíná! (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (30)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

nevím do jaké míry se tvůrci inspirovali (pokud vůbec) Wrightovým Na konci světa, ale nejednou sem si na tenhle film vzpomněl. Partička kamarádů, zapadlé městečko, mimozemšťani. Rozdíl je ale v tom, že zatímco na konci světa byla fajn oddechovka, tohle je většinu času jen nuda s nesympatickými postavami. Mám rád severskou tvorbu, ale ne každý den je posvícení...40% ()

xxmurphyxx odpad!

všechny recenze uživatele

Toto fakt nie. Komédia bez jediného fungujúceho vtipu. Akčný film bez jedinej poriadnej akcie. Sci-fi, ktoré tvoria debilkovia so zelenými očami a žabý sliz. Fuck off. Nefunguje tu nič, ani humor ani akcia a už vôbec nie chémia medzi postavami. Celý film som mal pocit, že sledujem nejakú klasickú kokotinu za pár grošov zo Slovenskej alebo Českej produkcie. Ale fakt, že hej. Úplne ako keby to točil nejaký tragéd od nás. Všetko lacné, všetko amatérske, všetko na piču. ()

Reklama

Marze 

všechny recenze uživatele

Vzbud se a koukni na novou norskou sci-fi hororovou komedii na Netflixu. Mimozemstanu, paintballove zbrane, zelene oci vetrelcu, laserove pistole, hloupy humor a solidni efekty.A take pekny vzkaz o dulezitosti pratelstvi a komunikace. Obe hlavni postavy se mi zdaly ne moc dobre rozvinute. Pribeh je zalozen na skutecne udalosti z roku 1930. ()

Trevor 

všechny recenze uživatele

Niekoľko vtipnejších momentov sa našlo, obrovské kvantum hlúpych bielych mužov, silná tehotná policajtka ktorá si liberálne pochopiteľne nerozumela so svojim otcom a aspoň jedna sebavedomá černoška, vocca mimozemšťanov. Dvojhodinový pokus o scifi komédiu, nech Nóri ostanú pri krimi, trileroch a drámach. ()

MickeyStuma 

všechny recenze uživatele

Zřejmě teenagerovská variace na americký ´Den nezávislosti´ (1996) a ´Invaze´ (2007) v norské produkci pro Netflix, který jakoby vypadl z tvorby Disney Channel. Severský snímek určený pro dospívající mládež se svou potrhlostí, naivitou a hlavně trapností, což předčí veškerá očekávání. Kvantita na úkor kvality se projevila v dalším snímku netflixovského zběsilého uvádění dalších a dalších snímků. Že se tu propaguje BLM už nepřekvapí vůbec. Tímto vlivem tu máme mimozemšťany v podobě bělošských mužů, které genderově a správně rasově vede mimozemská černoška. No jo. Prostě Netflix. Jinak jim svítí oči a jakože jsou hrozbou. Brrr…  Ale máme tu mlaďáky vyznajíc se v laserových a paintballových zbraních a taktikách na Laser game a v paintballovém bojišti a tak jim s plnou vervou ukáží zač je toho loket. Že prý tedy akční komedie pro dospívající mládež, samozřejmě s genderovou a BLM výchovou. Akční v té plejádě ztřeštěnosti snad, ale komedie? A kde? Jedná se o podivnou míchanici akce, hororu a sci-fi na pomezí bláznivého humoru, při kterém musí být bláznivý i divák, aby ho něco takového skutečně pobavilo. Ano, vizuální stránka každé scény je dobrá, ale to je setsakramentsky málo, když nad celou kreativitou chybí alespoň náznak nějaké inteligence. Filmová práce kvapná, ale opět netflixovsky málo platná. A to tento marast má téměř dvě hodiny. Uf. ()

Galerie (31)

Zajímavosti (1)

  • Film obsahuje medzititulkovú scénu. (Johnny.ARN)

Reklama

Reklama