Princezna z cukrárny 3: Hvězdná romance

• USA The Princess Switch 3: Romancing the Star (více)

Po krádeži cenné vánoční relikvie poprosí královna Margaret a princezna Stacy, které jako by si z oka vypadly, o pomoc odvážnou dvojnici Fionu a jejího sexy expřítele. (Netflix)

hannahmontan

Za mě pěkný, odpočinkový film, herci fesaci, je to prostě holčičí film, splnil očekávání, čekala jsem, ze 3 díl, bude horší, ale bavil mě více než 2. Doporučuji ❤ ()

AmunRa

Kvalitativní vzestup oproti druhému a možná i prvnímu dílu - akční scény, humor, krásné lokace a k obsazení předchozích filmů dostali noví herci důležitější role. Tentokrát více komedie a více zaměřeno na třetí inkarnaci Vanessy Hudgens. ()

GeorginaAnne

Třetí díl se povedl mnohem lépe než ten druhý, takže já jsem spokojená 😊 Upřímně řečeno se mi Fiona mnohem víc líbila tady než v předchozím díle a je mi jasné po kom je taková, je jí prostě až moc 😄🙈 No a pokud vás, drazí pánové do toho vaše polovičky donutily tak to tango se vám bude líbit 😉 ()

Jirkacek

Třetí díl americké romantické komedie Princezna z cukrárny z roku 2021 jsme si z nabídky společnosti NETFLIX nemohli nechat ujít, protože jsme předtím viděli předchozí dva díly. Zatímco první díl byl slušný a ohodnotil jsem jej třemi cípatými, druhý díl o jednu hvězdičku klesl, takže jsem byl zvědavý, jestli buder sestupný trend pokračovat. Nakonec se nám všem tohle ohrané filmové klišé s dvojníky respektive trojníky, princeznou a princem docela líbilo a přesně splnilo svůj účel po náročném dni. Opět jsme se setkali pekařkou Stacy DeNovo (Vanessa Hudgens), jejím celoživotním kamarádem Kevinem (Nick Sagar), lady Margaret Delacourtovou (Vanessa Hudgens), králem Edwardem z Belgravie (Sam Palladio) a nesmím zapomenout na zlobivou sestřenici obou dvojnic Fionu, která pykala za své provinění v druhém díle a byla zavřena do kláštera. Právě posledně jmenovaná žena, která jakoby z oka vypadla Stacy a Margaret, dostala ve třetím díle největší prostor, přičemž to vůbec nebylo na škodu. Vše začalo přípravami na pořádání mezinárodního vánočního festivalu v Montenaru, jehož středobodem je „Hvězda míru“, posvátná relikvie zapůjčená Vatikánem. Krátce po příchodu Hvězdy se do paláce vloupali zloději a hvězdu ukradli. Stacy a Margaret se rozhodli oslovit lady Fionu Pembroke, aby jim pomohla klenot najít, s čímž hříšnice souhlasila. Fiona pak zašla za bývalým přítelem z dětství a současným milionářem Peterem Maxwellem (Remy Hii), který rychle přišel na to, že Hvězdu ukradl Hunter Cunard (Will Kemp), miliardář posedlý krádežemi cenných uměleckých děl pro svou osobní sbírku. Pak se Fiona vtipně dostala na zlodějův vánoční večírek v jeho sídle, během něhož se s partou bývalých parťáků Mindy a Reggieho pokusila klenot vrátit zpět. Mozkem celé operace byl ovšem Maxwell, který opravdu Hvězdu dokázal získat, přičemž jsme se během akce i po ní několikrát vrátili do minulosti lady Fiony a jejím komplikované vztahu s matkou, což se na konci vyřešilo. Vše tedy bez nějakého velkého překvapení dobře dopadlo a dokonce na závěr 106 minutového filmu proběhlo jedno setkání po letech. Během závěrečných titulků jsem si uvědomil, že mi ten jednoduchý děj nevadil a třetí díl se mi líbil víc, než ten předchozí. Byl plný akcí a znatelně ubylo sladkých úsměvů, pusinek a dortů, takže jsem byl spokojen a dokonce jsem přemýšlel o vyšším hodnocení. Suma sumárum, komedie Princezna z cukrárny 3 ode mne získala tři ukradené hvězdy ***. ()