Reklama

Reklama

Princezna z cukrárny 3: Hvězdná romance

  • USA The Princess Switch 3: Romancing the Star (více)
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Po krádeži cenné vánoční relikvie poprosí královna Margaret a princezna Stacy, které jako by si z oka vypadly, o pomoc odvážnou dvojnici Fionu a jejího sexy expřítele. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (25)

marrjaana 

všechny recenze uživatele

Jednička je relativně koukatelný film. Dvojka je i na Netflix hodně podprůměr a trojku jsem vlastně ani neměla v plánu vidět. Ovšem přesvědčil mě k tomu trailer a neodradilo mě ani prvních pět extrémně přeslazených a přezdobených minut a nakonec jsem si to i celkem užila a musím říci že ze všech tří dílů je asi nejlepší, protože je zábavný a hlavní hrdinka je opravdu dobrá (jen těch vánočních ozdob by sakra mohli ubrat, protože tolik jich není snad ani na všech Vánočních trzích v celé Evropě dohromady). ()

Amalberga 

všechny recenze uživatele

Co tomuhle filmu chybí? Víc Vanessy Hudgens! Na High School Musicalu jsem vyrostla a mám pro ni slabost, nebudu lhát. Ale podařilo se jí natočit pohodový vánoční film, na který se dokáže podívat celá rodina, což je fajn. Místy je tam přehrávání jako z animáku, chvílemi cringe, ale nenudila jsem se. Jednoduchá zápletka funguje. Ještě by bylo fajn, kdyby Vanessa nazpívala soundtrack k filmu. ()

Reklama

ABLABLABLA 

všechny recenze uživatele

Naprosto šílené, ale řekla bych, že 3. díl je nejlepší ze všech :D To neznamená, že to není vánoční chujovina, ale oproti většině ostatních chujovin k vidění na Netflixu, je koukatelná. Proč se na to vůbec dívám? Mám ráda Vánoce, sue me :D A vánoční filmy, ať jsou sebetrapnější, mi alespoň trochu navozují atmosféru a hlavně nikdy nevíte, který z těch vánočních braků bude nakonec obstojný snímek. A proč jsem se podívala už na třetí princess switch? Protože tam hraje skvělá Vanessa Hudgens. No a trojka přinesla kromě stravitelnějšího příběhu hlavně docela dost vtipu a méně patosu. ()

nash. 

všechny recenze uživatele

Vanesse Hudgens se nejspíš líbí možnost vyblbnout se v roli afektované sestřenky Fiony, takže ve třetím díle dostává největší prostor a ostatní dvě Vanessy tu má v podstatě jako stafáž. Do bílo-černo-hispánské party navíc přibyl Asiat, takže to máme rasově komplet, přičemž je ten rasový koktejl dotažen k absurdní dokonalosti tím, že z malé čistokrevné Asiatky vyroste čistokrevná Hispánka. Spíše než vánoční limonáda je to tentokrát taková naivní, lehce bláznivá heist komedie, což film možná nakonec zachránilo před dalším propadem kvality. Kdo má slabost pro vánoční filmy jistě neprohloupí, kdo hledá klub náročného diváka, tak to je prosím, o dveře dál. ()

silentname 

všechny recenze uživatele

"The Princess Switch 3: Romancing The Star" je podľa mňa lepším filmom než bolo "The Princess Switch 2: Switched Again". A je to z jednoduchého dôvodu. Tentokrát sa tvorcovia rozhodli pre oveľa jednoduchší a uchopiteľnejší príbeh, ktorý sa dá ľahko sledovať, nemá v sebe žiadne komplikované zvraty a nepotrebuje preháňať. Je síce pravda, že vymenenie rolí je tu teraz vyslovene vo veľmi malom zastúpení a skôr sa film sústredí na blonďavú Vanessu Hudgens (alias Fionu) a jej príbeh. A myslím si, že to bol dobrý nápad. Pretože to v prvom rade dáva viac priestoru postave, ktorá potrebovala nejaký zaujímavejší smer a ponúknuť niečo, čo by viac stálo za to. Je vidieť, že Vanessa Hudgens si túto rolu užíva absolútne najviac. Je to taká instagramová kráľovná Vanessa Hudgens. Kým v prípade Stacey dokopy hrá Gabriellu z "High School Musical" a Margaret je v podstate len trošku noblesnejšia verzia jej samotnej. Takže tam nemá moc čo herecky ponúknuť. Tu sa však môže zabávať ako len chce. Ale je fajn, že jej dali aj celkom dobre spracovaný životný príbeh, ktorému som nemal problém uveriť. Jediné čo musím ozaj skritizovať, že výkon detských hercov, ktorí majú predstavovať mladú ju a Petera sú hrozní. To sú fakt príšerné výkony. Inak si myslím, že je to neškodný Netflix film pre celú rodinu. A ak ste videli minulé 2 filmy a páčili sa vám, čeknite si pokojne aj tento. Myslím si, že budete v pohode. Pre mňa sú to ničím výnimočné pohodové rozprávky. Hodnotenie: C+ ()

Galerie (20)

Zajímavosti (4)

  • Na začátku filmu se princ zmiňuje o tom, že přijede celá delegace z Penglie. Jedná se o odkaz na film Vánoční princ: Královské dítě (2019), kdy do království přijede delegace z této fiktivní země. (Ganka)
  • Natáčení probíhalo ve Skotsku. (Ganka)

Reklama

Reklama