Reklama

Reklama

DREAM TEAM – Mistři dílny

(pořad)
Reality-TV / Soutěžní
Česko, 2022, 71 min

Obsahy(1)

Nová unikátní reality show světového formátu z dílny televize Prima DREAM TEAM – Mistři dílny představí šest žen a šest mužů. Ti se v každém z osmi dílů rozdělí do dvou týmů – červeného a modrého, dostanou úkol a budou mít jen pár hodin na to, aby vyrobili něco, nad čím se bude tajit dech. Úkoly budou náročné a od soutěžních týmů budou vyžadovat nejen kreativní a funkční návrh, ale i dokonalý time management, spolupráci, a především kompromisy. (TV Prima)

(více)

Recenze (32)

Olík 

všechny recenze uživatele

Pouhých 22% v době kdy já píši svoji recenzi? Možná nejsem toliko znalí, jak to chodí ve velkém světě (jako moji zdejší kolegové), ale přijde mi to až moc kruté. V rámci odreagování po pracovním dni, nebo jako narušení kuchařské nadvlády, považuji Mistry dílny  za slušný počin. Všichni asi tušíme, kde se víc řezalo, než měřilo, ale nedá se pořád dokola jenom připravovat cheesecaky. ()

topi80 

všechny recenze uživatele

Určitě je dobrý nápad ukázat divákům kromě soutěží pro zpěváky, kejklíře, tanečníky, kuchaře, úchyly nebo laciné štětky také někoho, kdo umí něco pořádného vyrobit. V zemi Receptáře Přemka Podlahy by bylo ostudou s takovým pořadem nepřijít. Bohužel, samotný pořad už se uchopit nepodařilo. Moderátor Vojta Kotek mi přišel bezproblémový, ale v samotném soutěžení a vyrábění jsem se ztratil. Když se vyrábí motokára, tak bych chtěl opravdu vidět, jak kutil přišel na to, jak to udělat, aby to zatáčelo a další vychytávky, místo sledování hádek, rozmluv a monologů povzdychávajících si nad kolegy. Asi by bylo vhodnější, kdyby soutěžili jednotlivci (i když, to už by musel být pořádný borec), dvojice nebo nanejvýš trojice. Ale zase by jich mohlo být víc a viděli bychom třeba místo dvou hned čtyři pěkné motokáry. Ale to závěrečné odzkoušení, kdy Tomáš Enge ujel s každou motokárou asi tak tři metry, to se asi musel někdo zbláznit. Můj verdikt? Velmi špatně uchopené zpracování docela dobrého nápadu. Ty dvě hvězdičky jsou spíše za to, že pořád existují šikovní lidé a že se je televize rozhodla ukázat. ()

Reklama

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

Měli jsme tu zpěváky, tanečníky, kuchaře, pekaře a nyní přicházejí mistři dílny. Koncept, který už na papíře nemohl vypadat zajímavě a výsledek takový je. Nudný pořad, kde jsou trochu zajímavé pouze výsledné výrobky. Ale čekat na to déle jak hodinu, během které se prakticky nic koukatelneho neděje a divák se ani nic nedozví, je skoro nesnesitelné. ()

Big Bear odpad!

všechny recenze uživatele

Těšil jsem se na české pokračování MacGyvera, ale jauvajs! Tohle bolelo ne jak rána kladivem do prstu ... ale jako když si flexou s řezacím kotoučem přejedete hned prsty všechny... Kotek, to bylo moderátorské zoufalství. Jeho vtipné průpovídky bohužel vůbec vtipné nebyly a musel to cítit sám... Navíc jsem měl dojem, že pravidla si vymýšlí v průběhu pořadu. Národem milovaný lety rozpraskaný Arnoštek, tentokrát dorazil sám bez své dikotéky  a co víc, nepřivezl ,,hity tutový''...  A tak nikoliv hvězdná, ale kola elektromotokár roztáčeli sami účinkující a ne , nebylo to fajn fajnový.  Sem tam někdo ojediněle vypadal sympaticky, zbytek účinkujících byl ale zřejmě násilně pochytán do sítí u výprodejových košů před OBI. Závodník Enge v nehořlavém overalu nekompromisně vyzkoušel oba vozy a po ujetí celých ! tří !  metrů coby zkušený jezdec poznal klady i zápory narychlo zbastlených strojů. Nad verdiktem jsem napětím ani nedýchal...  Prima se snaží nabízet neustálé ,,nové'' seriály či zábavné pořady, ale méně je někdy více. Jak řekl jeden z vyřazených účinkujících na konci, je to pitomé být vyřazen v prvním dílu. No já myslím, že litovat nemusí a souhlasím, že pořad je opravdu pitomý. Takže za mně nevyhrává nikdo, byť ta červená bugatka vypadala docela zajímavě oproti té jezdící rakvi v barvách naší vlajky. - ODPAD ()

mikulíšek 

všechny recenze uživatele

Úporná snaha o originalitu končí absolutně pohřbeným potenciálem. Přes zajímavé téma celé show, nefunguje zhola nic. Po pár dílech je jasné, že jediné zajímavé je zadání a hodnocení a nemá smysl sledovat špatně natočený chaos uprostřed. Při stopáži dílu přesahující hodinu je to trapný pokus o vlastní tvorbu. ()

Galerie (29)

Reklama

Reklama