Pension Lola

(TV film)
všechny plakáty

Oldřich Kaiser a Jiří Lábus hrají sami sebe a ještě snad tucet dalších figur... Zní to bláznivě? V jejich podání rozhodně ne. Scénář plný skvělých nápadů mají na svědomí oni sami a spolu se střízlivou režií jednoho z čerstvých absoloventů FAMU dávají opět vzniknout další z vtipem nabitých českých televizních inscenací. (oficiální text distributora)

George.Camel

Nechápu, proč Česká televize tento skvělý pořad nezařadí do svého programu. Je to geniální záležitost, která se do dnešní doby zřejmě dramaturgicky nehodí. A je to škoda, protože tak široký herecký rejstřík má málokterý z našich herců. Jiří Lábus i Oldřich Kaiser jsou ve všech svých postavách jedineční. Mrkněte se na ně alespoň na youtube. ()

Cibulka_C

Kdo miluje Tlučhořovy, tohle musí povinně zhlédnout. Protože nejen, že O. Kaiser spolu s J. Lábusem hrají všechny postavy, ty postavy jsou dokonce vidět a to oceňujeme. 🥵 Každá ta postava měla svůj charakter až tak moc promyšlený, že mě zpěvačka Tvrdá pěkně sra… a Květa byla extrémně slay, jak si pořád dávala vlasy za ucho (tikalo mi z toho oko) a herec Měkký alias Jiří Kodet… asi nekomentuju. 🫦 Hrozně mi to celé připomínalo jejich mladší počin Profesionálové (1987), kde je ale na konci velmi otravná píseň, jenž si není radno pouštět spaním. 🤍 Je docela škoda, že je to tolik zapomenuté, páč si to tenhle absolutně random skvost nezaslouží co si budeme povídat. :D Komisař Kulich a komisař Kožich tomu všemu pak na závěr nasadili korunu a svojí Škodovkou odjeli pryč, byl konec a já si to pustila znovu. 👍🏻 ()

Cesty timem

Naprostý skvost a moje oblíbená lahůdka. Nechápu, proč Kouzelníka, Ruskou ruletu a další kousky pánů komiků v TV dávají opakovaně a toto snad bylo jen jednou před mnoha, teď už mnoha mnoha lety (snad na Silvestra)? Viděl jsem to ze svého záznamu možná 100x a nikdy mě to snad neomrzí. Kaiser je tam naprosto geniální a Lábus mu v tomhle hodně šlape na paty. Prostě herecký koncert, parodie par excellence. A nejen herecky, ale i děj, zápletky, rozuzlení, dobrý hudební doprovod syna známé textařky Fikejzové podtrhující a rozlišující charakter scének a postav... BOMBA! ()