Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Orlando Friar (Kevin Dillon) bude mít v práci velmi náročný den, protože jak se dozvídá od neznámého muže na telefonu, usedl právě na židli, pod kterou je bomba... (Rominator)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (16)

Lacike 

všechny recenze uživatele

Ďalšie typická súčasná lacná srajda s Bruceom Willisom, ktorý bol asi pre producentov príliš drahý a tak do tých pár scén obsadili Mela. Na rozdiel od Brucea Mel ešte nepôsobí tak znudene a jeho charizma funguje aj v takomto type filmu. Pri tých pár mizerných CGI výbuchoch som si uvedomil, že to je na úrovni Asylum produkcií. To, že uvidím Mela v Asylum srajdách by ma ešte pred pár rokmi ani nenapadlo. No ale k filmu. Tentokrát sa tvorcovia vynasnažili príbeh prispôsobiť pidirozpočtu a tak dáva celkom zmysel, že sa to odohráva v pár miestnostiach. Ale je to strašná nuda bez napätia. Mel je tam len občas a menej hviezdny brat Matta Dillona, na ktorého si dnes už tiež nikto okrem mňa a vegetola nespomenie, nikoho nezaujíma. Na Shannen už tiež nie je príjemný pohľad, takže čo ostáva? Nič. Ruky preč od tohto pseudofilmu. 2/10. ()

borec999 

všechny recenze uživatele

Hnusný CGI výbuch v úvode neveštil nič dobré a hlavne predpovedal, že sa budeme pohybovať v béčkových vodách. S pribúdajúcimi minútami sa však dojem z filmu mierne vylepšil a viacmenej som s ním nemal žiaden zásadný problém. Príbeh je v pohode, Kevin Dillon nie je žiadny veľký herec ale tuná ma vo svojej hlavnej role nijako neurazil, Mel Gibson si svoju postavu vychutnáva a znova( tak ako posledné 2-3 roky v každom béčku) ukazuje že má určite na viac. Jedine Shannen Doherty postava veliteľky zásahovky príliš nesadla. Hot Seat určite nie je bez chýb, na druhej strane v rámci béčok čo som tento rok videl mi prišlo ako jedno z tých podarenejších. Kto chce, tak si v ňom chybičky krásy bezpochyby nájde. Ja som sa prispôsobil tomu že sledujem béčko a nie kinofilm a Hot Seat mi vôbec neprišiel tak tragický ako tvrdí tunajšie hodnotenie. Slabší priemer. 50% ()

Reklama

Chicharron odpad!

všechny recenze uživatele

Dříve býval Mel Gibson zárukou dobré zábavy a občas i kvalitního artového filmu ( Muž bez tváře (1993) )...nicméně na stará kolena jej asi postihla stejná choroba, jako Bruce Willise - stal se z něj hovnivál a točí jeden exkrement za druhým. Tohle není ani béčko, to je fekál toho nejhrubšího kalibru. ()

sedm.1 

všechny recenze uživatele

Na jednu stranu, vzhledem k jménu pana režiséra a obsazení, musí být hned každému dopředu jasné, že se jedná o béčko jako řemen, ovšem pozor, ačkoliv je toto tvrzení nepopiratelný fakt, tak se zároveň ale nejedná o vyloženě typické laciné a hloupé béčko, a to především díky jeho zpracování, které by se dalo označit za průměrné, což v souvislosti s talentem tvůrců a možnostmi producentů znamená v podstatě až nadprůměrné, a vlastně když to možná až přeženu, tak ve většině ohledech celý ten film tak nějak drží pohromadě a kupodivu i funguje, samozřejmě opět opakuji, vše bráno v rámci možností. Zápletka je tedy taková tuctovější, ale smysl dává, efekty hlavně výbuchů mají snesitelnou úroveň, postavy jinak působí nezajímavě, ale rozhodně neurážejí, no a asi největším pozitivem je přítomné obsazení, tedy až na Shannen Doherty, kdy se jí nechci vzhledem k její nemoci nějak dotknout, ale ta ženská je fakt peklo, a to hlavně tedy po herecké stránce, nicméně naopak mě docela mile překvapil Kevin Dillon, který tu podal opravdu ojediněle přesvědčivý výkon, jelikož jinak je to pro mě prototyp antiherectví, no a samozřejmě spolehlivý výkon podal očekávaně Mel Gibson, který tu ovšem svou přítomností jen znovu potvrdil, jak nesmyslně v podobných produkcích plýtvá svým talentem. Každopádně, ačkoliv jsem až doposud vybarvoval Hot Seat v poměrně růžových barvách, tak já ten film stejně ale nakonec ohodnotím docela podprůměrně, jelikož vše to výše zmíněné v dobrém světle je tu zásadním způsobem zadupáno do země celkovou nehoráznou nudností a nevýrazností. Jinými slovy, Hot Seat je sice s mírnou tolerancí slušně natočené a zahrané béčko, které ovšem doplácí na nenápaditost, nezábavnost a mdlé rutinní pojetí, vyvolávající ryzí nezájem. ()

choze 

všechny recenze uživatele

Béčkový pyrotechnický thriller s céčkově ohavnými digi explozemi a topornými hereckými výkony, s výjimkou snažícího se Mela, který si svou nenáročnou roli dědkovského pyrotechnika docela užívá. Mohla to být parádní parodie na devadesátkové pyrotechnické thrillery (Exploze, Specialista, Zděšení...) nebo přímo na Nebezpečnou rychlost, kterou to připomene dvojicí hrdinských pyrotechniků a mamonuchtivým záporákem, který po telefonu úkoluje hrdinu. Stačilo by dodat nějaký triviální důvod, proč se hrdina musí (aniž by vstal ze židle pochopitelně) řekněme do hodiny přesunout na druhý konec města. Bohužel, scenáristé si toho, že hrdinova židle má kolečka a dá se s ní popojíždět, snad ani nevšimli a navíc to celé zkoušejí na vážno... s mizerným rozpočtem, třetiřadým režisérem a Kevinem Dillonem v hlavní roli, což je zvláštní a nepříliš fungující volba. Scénář ani režie nepřekvapí ani příliš nenapne, ale že by mě to vyloženě bolelo a nebyl jsem to schopen dokoukat, to ne. Shannen Doherty vypadá, jako by právě dorazila z detoxu a kompletně to za ni odehrála žvýkačka v její puse. ()

Galerie (15)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se v americkém státě Nové Mexiko. (Rominator)

Reklama

Reklama