silentname

Tak druhý film "Sister Swap" dopadol bohužiaľ veľmi neuspokojivo. A to som si myslel, že "Christmas In The City" bude tým zaujímavejším. No bohužiaľ, toto ma dokopy len neskutočne nudilo. Úprimne poviem, že nemám absolútne nič proti Ashley Williams. Počas série príbehov z mestečka "Evergreen" mi prišla veľmi sympatická a šikovná. No tentokrát mi skôr miestami neskutočne liezla na nervy. Jej postava má podľa mňa energiu za desiatich a nejako si ju nevie počas filmu vybiť. A je to ešte horšie, keď ako človeka, do ktorého sa máte zaľúbiť dostanete neskutočného suchára bez šarmu akým je Keith Robinson. Tie iskry tam necítiť, príbeh ako taký je neskutočne nezaujímavý, vianočnú atmosféru to síce má, ale to isté by som mohol povedať aj o "A Hometown Holiday" a celkovo neviem čo mi na tomto filme malo prísť dobré. Všetko pôsobí nedopracovane a pôsobí to len ako séria udalostí, ktoré sme nevideli v minulom filme. A hoci som bol na ne zvedavý vtedy, zhodnotil som, že som absolútne byť nemusel. Lebo film mi skutočne nepridal absolútne nič. Takže je mi ľúto, ale tento film ma nepotešil. Hodnotenie: C- ()