Reklama

Reklama

Wolf Like Me

(seriál)
Trailer
Komedie / Fantasy / Romantický
Austrálie, 2022, 2 h 34 min (Minutáž: 22–29 min)

Epizody(6)

Obsahy(1)

Všichni si do nových vztahů přinášíme z minulosti větší či menší břemena a ani Gary a Mary nejsou výjimkou. Když se svět Mary náhodně střetne se světem Garyho a jeho jedenáctileté dcery Emmy, všechno napovídá tomu, že se jejich životní cesty mají spojit. Čím je ale spojení hlubší, tím více se obávají, že je jejich minulost může spíš rozdělit. (Prime Video)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (5)

Uesbe 

všechny recenze uživatele

No, je to taká zdravšia verzia supernatural romance pre dievčatá do 18 rokov.....a asi prvý dobrý austrálsky seriál ktorý spokojne dopozerávam....bez splnu v okne, no ale......dokonalé nie je dobré. ()

Daiker 

všechny recenze uživatele

Rodinné drama s vlkodlakem, které příběhově funguje na jedničku ..... Díly jsou krátké, herci v pohodě a hlavní dvojice si sedla..... Jen jsem čekal více černého humoru. Masakr v poušti byl dobrý a doufám, že v 2. sérii bude takových scén jednou tolik..... ()

WincKruspe 

všechny recenze uživatele

Kreativní nápad, už jen ten název hodně napoví. Jako komedii bych to úplně nenazval, ale je to v pohodě, epizod je pár, dodíváte se a ten závěr docela potěší. ()

MoiJe 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Podivný pár osamelých ľudí, ktorí sa voči sebe otvoria. Okrem nocí, keď je spln, vtedy ona nikam nemôže a keďže má plánovacie schopnosti sliepky, solidne si pri západoch slnka zašprintuje. Komorné. Dopozerané len preto, že príbeh prvé 3 časti budujú postupne a dokopy to má 6 krátkych. ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama