poster

Zatraceně divná jízda

 • český

  Bláznivá jízda

 • Kanada

  Tail Lights Fade

Komedie / Akční / Drama

Kanada, 1999, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tommassi3
  ***

  "Proč už s tím nedáš pokoj ??" - "Proč ?? Nějak nemůžu dostat z hlavy obrázek tebe ožralýho namol s pivem v jedný ruce a jejím prsem v tý druhý.." ;)(26.2.2015)

 • Terva
  ****

  Závodit v kabrioletech na krátkých úsecích? Nuda. Ale rozdat si to napříč Kanadou, to už je jiná jízda! Zvláště když vás doprovázejí vaše bláznivé holky a jedna z nich ví, jak si slušně přivydělat na účet bratra, který tajně pěstuje marihuanu! Scénář : Matthew Gissing. Kamera : Brian Pearson. Hudba : Neil Weisensel(12.6.2011)

 • MickeyStuma
  **

  Už název je mimo realitu. Marně jsem čekal, kdy se tedy něco divného začne dít a ono se až do konce snímku nedělo nic. Mládež prostě jede autem a protože tím pádem spolu tráví spoustu času, jejich vztahy se mezi sebou postupně vyobrazují do souvislostí. Nic víc, nic míň. Zábava? A kde? Jen nuda a šeď. Děj není nijak komplikovaný a udržuje si své ponuré tempo. Očekával jsem víc. A ono očekávání se nenaplnilo.(3.4.2014)

 • Tyler
  ****

  Dost neznámý film, který šel rovnou na video. Jde v podstatě o road-movie, ve které se čtveřice hrdinů snaží dostat ke skleníku plnému marihuany dříve než ho najdou policajti. Ale o marjánku jde až v poslední řadě. Hlavní jsou mezilidské vztahy, které po cestě projdou hodně zkouškami. Je to dobře napsané, je to zábavné a hraje v tom Denise Richards, takže je opravdu na co koukat.(24.1.2003)

 • Pythonator
  **

  Nudné road movie s pěknýma holkama a starýma autama. Denise Richards je přímo odporně přitažlivá mrcha.(23.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace