Kdo přežije - Perlové ostrovy

Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2003

Účinkují:

Jeff Probst (moderátor), Jon Dalton, Rupert Boneham

Máme tu již 7. sérii amerického pořadu Survivor, která je považována za jednu z nejtvrdších v historii soutěže. Hráči se mezi sebou utkají na ostrovech v Perlovém souostroví a zjišťují, že hra začíná už na lodi na cestě k místu, kde by normálně začali. Dalším nepříjemným zjištěním bylo, že musejí pokračovat v tom, co mají právě na sobě. Poperou se s těmito a mnohými dalšími problémy nebo budou zažívat trable? (Attta)

Ajinka126

Rupert je božíí.. hned po Ozzym je to můj neoblíbenější přeživší. Kvůli němu se vyplatilo to sledovat :)). Ale plný počet to nedostane za to, že se tam vrátili lidi, kteří už byli předtím vyřazeni. To se mi vážně nelíbilo. ()

ledzepfan

Škoda, že největší frajeři se nedostali dál než za polovinu a krom Rupertovy pravé ruky tam o mega bojovala jen banda mdlých osob, protivných hajzlíků a jedna vychcaná bába na facku..........zajímavé téma, překvapivé zvraty, jeden z největších sympaťáků, jeden z největších záporáků, jedn z největších slabochů a na konci(pro mě) docela uspokojivý vítěz. ()

Attta

Jedna z nejzajimavějších sérií. Plno nezvyklých zvratů a novinek, neobvyklý začátek a zajimavý Rupert. Tuhle řadu považuju společně s all-stars, první řadou a amazonkou za nejlepší. ()

Larushka

Taky výborná série. Mým favoritem byl kmen Drakeů, už kvůli borci Rupertovi. Malý Jon byl hroznej, ale bez něj by to asi byla nuda. Jsem ráda, že jsem mu na špek neskočila a celou dobu mi bylo jasný, že si tu historku vymyslel. Osten byl hrozná herečka, a pro takové v Survivoru místo není, tak je fajn že vypadnul. Andrew byl sympatickej. Bylo by zajímavé, kdyby byl s Rupertem od začátku v jednom kmeni. Nej hláška z Perlových ostrovů - Jon: "V All Stars by mohl umřít můj děda." :) S vítězem nemám problém, kdyby vyhrál vyděděnec, tak bych problém měla. ()

KajusaK

Oblíbenci: Rupert, Sandra, Lill.. Johnny "Fairplay" byl hňup. Hrál v podstatě dobře,ale nesmysly co vymýšlel byly opravdu na psychiatrii. S vítězkou jsem spokojena.Plno zvratů,překvapivých momentů ( návrat vyhozených hráčů) .. 5* perfektní. ()

AntonG.

Jedna z mála sérií, kde jsem nebyl zhnusen vítězem. Sice mohlo to být lepší, ale v rámci možností to ještě dopadlo dobře. A tématické ladění do pirátských válek mělo taky něco do sebe. Oblíbenci: Rupert (na první pohled na mne zapůsobil spíše ve smyslu WTF, co je to za divného hipíka, ale pak se pro mne stal legendou soutěže na úrovni Yau-Mana), Sandra, možná i Darrah a Andrew, Neoblíbení hráči: Jon Fairplay (není co řešit...), Osten (osvalený ustrašený slaboch), Lilian (tady je to u mne poněkud sporné, protože místy měla mé sympatie... ale čím dál víc mi ke konci lezla na nervy. Navíc nikdy nedokázala uvolnit atmosféru, vše brala hrozně vážně a osobně, ještě jsem v Survivoru neviděl nikho, kdo by byl tak šířil depresivní náladu) Kočka série: Darrah ()

Simpoch

Začátek ve znamení Rupert je borec mě neminul, ale když se z něj stal symbol utlačovaných spekatých dětí z USA, které se nebojí jít za svým snem... no přešlo mě to. SPOILER: Výhru jsem nakonec přál Johnymu, ale jeho strategie byla trochu krátkozraká (stačilo o jedno vyloučení dál). Finálová dvojka snad nejotravnější v historii. Jinak ale i díky návratu Burtona dobrá série. Palec hore. ()

PabloFuentes

Tato řada zaujala hned od počátku. Skvělí hráči, skvělé zvraty. Bál jsem se, že pirátská tématika bude na obtíž už jen proto, že ji nemusím, ale fungovalo to perfektně! Perlovým ostrovům není co vytknout. ()

Zdeňka

Z vítěze jsem měla obrovskou radost, především i z důvodu s kým se to vůbec do toho finále dostala. Nemám proti skautům nic, ale tahle mi fakt vadila. Zajímavostí pro mne je, že v této série mne Rupert moc neoslovil, zato "Jonny Fairplay" mě bavil, v závěru jsem mu i to vítězství přála. Favorit: Burton Roberts ()

giovanni3

Jedna z nejlepších a nejzajímavějších sérií vůbec s hromadou individualit a zvratů. Zde ani nelze napsat něco bližšího, aby člověk neprozradil nějakou perlu. V vítězem/vítězkou spokojen vůbec nejsem bylo tam x hráčů/hráček co by si to zasloužily víc a co ji/jemu pomohly k výhře víc jak on/ona sám/sama... Každopádně Johniho představení bylo úžasné a právem je jednou z top hvězd vůbec. Nejvíce jsem přál Rupertovi, který byl ve všem vynikající a pak Andrewuovu. Dávím 4z5 jen proto, že tomuto seriálu nedám 5z5 snad nikdy již z principu. ()

Opsha

Pirát v batikovaném triku a sukni Rupert, který krade druhému týmu boty. Hláškující manipulátor Jonny Fairplay se svou nezapomenutelnou babičkou. Neúspěšný kmen Morganů, který chytí druhý dech jen díky jednomu špatně skyrtému podrazu. Mamlas Osten, nešťastná skautka Lill. Zakopaný poklad, rabování tábora druhého týmu. Soutěžící v kvádrech, uniformách a lodičkách vysazení do přírody. A jako bonus asi nejlepší zvrat v historii Kdo přežije. Jednoznačně nejlepší řada, kterou bych každému doporučil pro začátek. ()

DonQ

Velmi příjemná série. Není tak napínavá jako třeba Mikronésie, ale musím pochválit výborný casting. Je zde několik silných osobností, které vesměs vyjmenovávají ostatní zdejší komentátoři, z nichž minimálně dva jsou výrazní a zapamatovatelní napříč ostatními sériemi. Konečně též velká spokojenost s vítězem, který si výhru skutečně zaslouží. Poprvé se mi stalo, že jsem se mohl s vítězem ztotožnit a v duchu jsem si říkal - jo tak takhle bych to chtěl hrát. Finálová kmenová rada byla jednoznačnou záležitostí se znatelným rozdílem v intelektu obou finalistů. Dále také oceňuji, že v této sérii nejsou striktně rozdány karty v podobě ustálených spojenectví, jak tomu povětšinou bývá, takže cca. co obdíl člověk může max. tušit na koho to může padnout. Jednoznačně povedená série a hurá na další. ()