Kdo přežije - Jižní Pacifik

(série)
  • USA South Pacific
Dobrodružný / Reality-TV / Soutěžní
USA, 2011

Dvacátá třetí sezóna se opět natáčela na ostrově Upolu v souostroví Samoa. Osmnáct odvážných trosečníků je rozřazeno do dvou kmenů – červeného Savaii a modrého Upolu. Mezi těmito soutěžícími jsou i dva hvězdní hráči z předešlých sérií. Můžeme se těšit na soutěže o imunitu a odměny. Posledních dvanáct soutěžících se sloučí do kmene Te Tuna a od této chvíle hraje každý sám za sebe. Vítěz této soutěže si odnese milión dolarů a titul „Poslední trosečník“. (Deco.20)

honajz2

Slabá série. Skoro žádný hráč mě tu sice nevadil (jenom Brandon mě s*al), ale skoro nikdo neoslovil. Coach byl zajímavej, ale není to hráč, kterého bych si oblíbil. Vítěz průměrný. Oblíbenci: Jim, Papa Bear, Ozzy, Edna (ale jenom těsně před tím než ji vyřadili). ()

Marqta

Ozzy, Ozzy, Ozzy..dobře možná to trochu přehánim, ale pro tohohle týpka mám vážně slabost a co by byla tahle sezóna bez něj... Nicméně nesmím zapomenout vyzdvihnout přítomnost několika komických figurek díky jejichž postřehům, pokusům a proslovům jsem si užila spoustu zábavy. To nic nemění na tom, že ani jeden z těch tří, kteří se dostali na konec si to nezasloužili a nechtěla bych být v kůži porotců, protože bych nemohla (s čistým svědomím)hlasovat ani pro jednoho z nich. Oproti předešlé sérii (Redemtion Island) je tady mnohem více aktivních lidí, kteří se skutečně snaží ve hře něco změnit a ne jen pasivně přežít (i když i tací tam samozřejmě jsou). ()

Havaj8

Bohužel, tahle sérka byla zajímavá, ale ne až tak po hráčský straně. Točilo se to kolem 3-4 hráčů...Ozzy, Couch, Brandon a Cochran. Ozzy prostě zabiják, ovládnul co moch, zezáčátku dokonce i strategii, ale poslední milionovou soutěž už nedokázal. Couch hrál jako další hrdina skvělou společenskou hru, díky který se dostal do konce, bohužel mu to nestačilo. Brandon jakožto synovec mýho oblíbence, začal dobře, ale pak už to nechával všechno emocím a to ho potopilo (Russel prostě skvělej na Reunionu). A Cochran je sračka, která otočila celou hru ke Couchovi a spol...Vítěz úplně na kokot, ta prostě vůbec nehrála dobrou hru, z mýho pohledu absolutně ne. Proto takový hodnocení, řekl bych od všech...bohužel i Albertovi bych to radši přál. ()

Attta

Skvělá série, která mi hodně připoměla začátky survivora a to cením nejvíc! Dragonslayer a Osbourne tomu dali vynikající štávu a napětí. Když pominu poslední kmenovku, za kterou odebírám hvězdičku, tak to byla vynikající série vracící se ke kořenům survivora. ()

Sinn

Sinn and Ozzy sitting in a tree, k-i-s-s-i-n-g, first comes love, then comes marriage, then comes baby in a baby carriage! Ale s tím náboženstvím běžte laskavě do prdele, drazí trosečníci. ()

dubinak

Oblíbenci: Coach, Sophie. Řady podle oblíbenosti: Hrdinové proti padouchům, Austrálie, Gabon, Mikronésie, Cookovy ostrovy, Perlové ostrovy, Palau, Samoa, Čína, Amazonie, Guatemala, Ostrov vykoupení, Fidži, Jižní Pacifik, Panama, Tocantins, All Stars, Afrika, Nicaragua, Borneo, Vanuatu, Markézy, Thajsko. ()

V_erus_h

Tato řada je podle mě jedna z nejhorších. Nesympatičtí hráči, které doplní nafoukaný Ozzy a šílený Coach. S vítězem/kou docela souhlasím, podle mě to bylo nejmenší zlo, ale série naprosto katastrofická. ()

KajusaK

Obsahuje spoilery!! Skvělá řada, zajímavá. Hudba nebyla nic moc, nejlepší byla ve 27. serii, ale trosečníci byli super :)).Jen to modlení bylo opravdu katastrofální..Skvělá byla poslední kmenová rada, skoro nikdo se na nic neptal a jen nadávali :D)..Fandila jsem kmenu Upolu, ale i Ozzymu :))..Upolu: Albert - pro mě naprosto nezajímavý hráč, modlila jsem se aby to nevyhrál. Coach - podle mě super člověk, hlavně v téhle řadě :)) pobavil mě, vše dobře namyšlené..Brandon - v Caramoanu se mi líbil podstatně více, tady se pořád jen modlil, brečel :)) ale zajímavej člověk :D) hlavně jak hledal imunitu kterou měl Coach v kapse :D) a poslední souboj na Redemptionu proti Ozzymu byl boží!!..Christine - vyletěla hned na začátku kvůli blbým řečem a protože hledala první den imunitu :D) lezla mi na nervy, ale když byla na Redemptionu, tak jsem obdivovala jak byla fyzicky silná. Edna - neviditelná, táhla se v Couchově stínu, ale těsně před jejím vypadnutím, když skončila druhá po Coachovi tak jsem ji vítězství přála, aby vydržela déle :))..Mikayla - silná holka, která si to vlastně ani ničím nepokazila jen prostě nesedla Brandonovi :D), chudák doplatila nato kvůli Parvati :D)..Rick - něco jak Edna, neviditelný, pracovitý ale prostě .....Sophie - pro mě jasná favoritka, zezačátku neviditelná, postupem času když začala vyhrávat imunity a porážet kluky tak super. Namyšlená nebo nenamyšlená silná byla. :D) pobavila mě když prosila Alberta at to shodí a jde jí to posbírat :D)..Stacey - kamarádka Christine takže šla také hodně brzy, ale mohla být super :))..Savaii: Dawn - i v téhle řadě pořád ubrečená, psychicky na dně :D) ale vyhrála nějaké imunity, silnější než ti mladí kluci :))..Elyse - pomalu jsem ani nepostřehla, že tam byla :)))...Jim - zezačátku mi přišel nesympatický ale těsně před vyloučením (jako vždy) se mi zalíbil. John :)) - kapitola sama o sobě :D) byl prostě boží, i přes ten podraz co udělal mi nevadil a ty jeho kecy, prostě jen kvůli němu tahle řada za něco stála :D) a když byl na ostrově s Ozzym, bylo to těsné :))...Keith - pěkný ale ne moc silný, neviditelný, nic neplánoval..Mark - bože už nikdy víc!!...Semhar - vypadla brzo a díky bohu zato, ta její poslední básnička :D)) bože, bože...Whitney - na konci (stejně jako v případě JIma) jsem ji začala fandit :)) může poděkovat Johnovi tak jako všichni :))...Ozzy - silný hráč, zezačátku mě nezaujal jak v jiných řadách přišel mi příliš arogantní ale když byl na ostrově tak byl super, tolik lidí vyházel a nakonec jedna imunita v čudu a s tím vše :)) .. škoda... ()

Larushka

Spoilery: V této sérii se mi Coach konečně zalíbil. K jeho rannímu cvičení Taichi bych se s radostí přidala. Aliance pěti opravdu vydržela do konce. S vítězem jsem naprosto spokojená, co se týče Ozzyho, jasně že mu fandím, je to fakt borec, ale musím hodně zavírat oči před jeho namyšleností. S vírou to v téhle sezoně fakt přeháněli, hlavně Coach, kterému jsem to ani nevěřila. Jestli Survivor Brandonovi pomohl stát se lepším člověkem, jsem ráda, ale stejně je mou nejméně oblíbenou osobou v Jižním Pacifiku. Po 23 sezonách konstatuji, že už to začíná být nuda a, že jedu dál jen ze setrvačnosti (stejně jak to bylo třeba u HIMYM). ()

Simpoch

Musím uznat, že až na Ozzyho boj o přežití takhle série nebyla nic moc. Coach byl celou dobu otravný a s vítězem už nemůže být spokojený nikdo (krom obdivovalelů free riderů). Přesto se mi nápad navrácení hráčů do hry líbil. Dávám palec nahoru. ()

Zdeňka

Je možné přát výhru některému z navrátilců, tak jako v předchozí sérii Boston Robovi? Úplně mi to nebylo tak sympatické. Z Coache se stal kázající pán o Bohu, což bylo časem velmi otravné a tím pádem i celý jeho kmen. Více sympatií si získal kmen Savaii, proto jsem hledala svého favorita tam. Kvalita série dílem od dílu klesala, poslední kmenová rada byla jen hořkou tečnou na závěr. Vítěz prostě jedno velké NE. Ač Ozzy nebyl mým favoritem, měl se stát vítězem - ale když ještě zmíním Boston Roba, tak on se vrátil celkem 4x, Ozzy zatím jen 3x :-) Coache už vidět nechci. Velkými postavami se stali ještě Brandon a Cochran, ale z obou se mi převrací žaludek a vidět je již nechci. Vím, že se ještě objeví, ale prosím NE! Favorit: Jim Rice ()

danielosbourne

SPOILER: Téhle série sem se trochu bál, protože ani Coach a ani Ozzy nikdy nebyly zrovna mými oblíbenci. Nakonec se ale na South Pacific dalo koukat a ani Couch mě tentokrát neštval. V celku příjemný cast, akorát nevím, co se v poslední době děje s těmi hráči, že dělaj tak blbý tahy v taktice ?? Se South Pacific jsem ale spokojen, jen vítěz zase není pro mě tou nejlepší volbou. Oblíbení hráči : Brandon, Dawn (((možná Couch a Albert))) ------Nejméně oblíbení: Ozzy, Jimm ()

Lucindajet

SPOILERZ Jak jsem viděla ráda Ozzyho, tak jsem nerada viděla Coache. A stejně to mělo dalších 16 lidí, až mi ho bylo líto jak jeho kmen vůbec neskrýval tu nelibost že je u nich. Dokonce mi v prvních pár chvílích přišel, že se nějak umoudřil, a všechny draky už zabil a dá s tím pokoj. Ó jé, kdo by byl řek, že se mi právě po dracích bude stýskat. Coach dal dohromady sektu modlících se fanatiků a vytvořil tak nejpobožnější sérii co jsem viděla. Je to jedna z těch věcí, kterou na amících v reality show bytosně nesnáším. To jejich pokrytectví jak ten jejich bůh fandí zrovna jim, protože nemá určitě nic lepšího, než se starat o rozmazlený amíky a vybírat kdo vyhraje milion v nějaké show. A ty sebevědomý silácký řeči, po tom co se jednou zadaří, že to je ta přízeň boha, tolik keců, ale když pak prohrajou, to už mi nikdo ten boží důvod nepoví. Tím se oklikou dostávám ke kritice namyšlenýho arogantního Ozzyho. Všichni tihle lidi jsou arogantní, ať už víc, nebo míň. Ozzy si věří dost, jeden by řek až moc. Háček je ale v tom, že on si to dovolit může. Jeho sebevědomí do soutěží je naprosto oprávněný, protože je v nich neuvěřitelnej. A celou sérii jsem ho pozorovala s pomyšlením na komentáře tady, a já v něm toho čůráka prostě nevidím. Jasně, holt mu chybí trošku z toho strategickýho a sociálního soudku, ale zrovna v téhle sérii, kdy se dočkal blindsidu od Cochrana a celej jeho kmen padal jak hrušky naproti kmeni kterej byl maximálně stmelenej. Nejde se mu divit, že se spolíhal jen sám na sebe a soutěže, tady fakt jiný možnosti neměl, a kdyby si nevěřil, nedošel kam došel. Uf. Sophie mi udělala radost, oplácaná mladá holka, ale zvládla to skvěle, v posledních dvou dílech mě trošku začla štvát, ale furt nejlepší volba. Brandon je naprosto děsivej, ten člověk v sobě musí mít fakt neuvěřitelnej konflikt, fakt by mě zajímalo, jak to vypadá v jeho hlavě. Oblíbenci: Oscar, Jim, Sophie, Papa Bear ()

XdanteX

všechny komentáře u všech Kdo přežije jsou SPOILERY Tahle série měla hned několik nej...včetně nejhorší vítěz. Křesťanská sekta zase jednou prokázala "službu" společnosti když dovedla do finále 3 snad nejhorší finalisty v historii soutěže. Drakobijec se musí cítit hrozně že ani v takové společnosti to nedokázal vyhrát. Stejně jako Ozzymu..ani jemu to prostě není přáno. Z podstaty hry Ozzy potvrdil že je největší Survivor všech dob a jeho výkony spolu s docela zajímavými zvraty tentokrát stačí na 5* ()

Mikeowka

Vždycky se těším, když se navrací mí oblíbení hráči z minulých sérií. Ozzy byl úžasný v Cook Islands, o něco horší v Mikronesii a naprosto nejhorší tu. Tedy co se morálky týče. Jsem opravdu zklamaná, kéž by pak už radši nikdy nehrál. Co se Coache týče, ten tu také zklamal - v Heroes vs. Villains si mě dosti získal a tady jsem ho časem nemohla vystát, ty jeho řeči aaaa! Jinak série celkem ujde, pár riskantních kroků a zvratů... A vítěz? No, nic moc. ()